ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.2shared.com/photo/kxg5ep1W/ADPL.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.



Jesam ja vama pisao da kad dođu market makeri da će kočiti rast dionice!!! Eto vam ga sad. A dijelili ste jedinice. [sad]

ako se ne varam kolega Lojtra, da li ste Vi izašli na 113 kn prije dolaska mm ???
[/quote]
Tako je. I?


e, skoro zaboravih, evo jedan zadatak iz matematike:

X + 2.47 = 40 : 8 + 2²
X = ?


X=0,86 I kaj sad s tim.

Znači trebali bi poništiti knjižicu žiro računa( mi koji ga za drugo ne trebamo) da nam dividenda sjedne na tekući? Nemam adpl ali imam PBZ i njihovu dividendu.

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:10:1144968879951598::NO
AD PLASTIK d.d. – provedene isplate ranije neisplaćene dividende za 2009. i 2010. godinu
[/b

29.02.2012

Obavještavamo vas da je Središnje klirinško depozitarno društvo d.d. (dalje SKDD) 29. veljače 2012. godine kao platni agent provelo isplate ranije neisplaćene dividende za 2009. i 2010. godinu u novcu dioničarima izdavatelja AD PLASTIK d.d.

Dioničarima kojima nije provedena isplata bit će otpremljena obavijest o nemogućnosti isplate. Dioničari kojima isplata nije provedena jer nemaju upisan VLASTITI račun za isplatu u SKDD-u, podatak o računu za isplatu (konstrukcije 31xxxxxxxx, 32xxxxxxxx ili 36xxxxxxxx, u skladu s Odlukom HNB-a o načinu otvaranja transakcijskih računa), mogu prijaviti i putem internetske stranice http://www.skdd.hr ili pozivom na telefonski broj 01/4607-300 (izbornik 0), bez dostave dokumentacije u SKDD.

Štednja je mudrost trošenja.

ja dobio lovu ….




Jesam ja vama pisao da kad dođu market makeri da će kočiti rast dionice!!! Eto vam ga sad. A dijelili ste jedinice. [sad]

ako se ne varam kolega Lojtra, da li ste Vi izašli na 113 kn prije dolaska mm ???
[/quote]
Tako je. I?
[/quote]

Kakvo crno štopanje rasta?!
Površno sam pratio vaša napadanja MM. Čini mi se da ste ta iskustva temeljili na ULPL? Pa ULPL je zaslužila pad, a ADPL zaslužuje rast. MM su tu jedan dodatan faktor, ali nikako ključan za smjer kretanja cijene.
Treba ispravno procjenjivati razloge zašto se nešto dešava. Po meni, vi ste kolega vjerovatno smatrali da ULPL zaslužuje rast cijene. Kako je isti izostao, koga okriviti nego MM? Ma hajte!

Izlazak iz ADPL zbog uvođenja MM-a je, po meni, potez koji nema valjano opravdanje.
Odnosno, ako ADPL i bude sada padao, to neće biti zbog MM, a također držim da će u tom slučaju padati i većina drugih dionica.


X=0,86 I kaj sad s tim.

Pogrešno izračunato.. kolega domach je par postova ranije već donio zaključak da se radi o dividendi od 9kn ukupno. Dakle, X = 6,53 kn bi trebao iznositi drugi dio dividende po kolegi rezidentu?



X=0,86 I kaj sad s tim.

Pogrešno izračunato.. kolega domach je par postova ranije već donio zaključak da se radi o dividendi od 9kn ukupno. Dakle, X = 6,53 kn bi trebao iznositi drugi dio dividende po kolegi rezidentu?
[/quote]

Mislim, jednostavna matematika.

A neki se na mene ljute da neznam računati, čak i na mail dobijem pokude.

Mislim da REZ zna.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



e, skoro zaboravih, evo jedan zadatak iz matematike:

X + 2.47 = 40 : 8 + 2²
X = ?


X=0,86 I kaj sad s tim.
[/quote]

Ovaj rezultat mora ući u anale forumske matematika !!!! Da ne povjerujes !!! Kako si pobogu uspio dobiti 0.86???

...




e, skoro zaboravih, evo jedan zadatak iz matematike:

X + 2.47 = 40 : 8 + 2²
X = ?


X=0,86 I kaj sad s tim.
[/quote]

Ovaj rezultat mora ući u anale forumske matematika !!!! Da ne povjerujes !!! Kako si pobogu uspio dobiti 0.86???
[/quote]

Evo kako: 40/(8+4)=3,33
3.33-2.47=0.86

LOJTRICA ZAKON SI!

[lol] [lol] [lol]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



e, skoro zaboravih, evo jedan zadatak iz matematike:

X + 2.47 = 40 : 8 + 2²
X = ?


X=0,86 I kaj sad s tim.
[/quote]

sad nazad u osnovnu

New Report

Close