ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 12:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
155.651
12,066
12,80
12,90
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

RBA sjela

PBZ sjela,,na ziro

sjela dividenda. credo banka.

sjela u PBZ-u


Dividenda? Da li je sjela kome?

ERSTE sjela..

HPB da.

Evo i na Zabi sjela

Jep i meni. Hvala svima na infu!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Sjela! [thumbsup] (prepostavljam još jutros jer na PBZ-u uvijek sve dividende sjednu prvima sudeći po iskustvima iz svih dividendnih dionica koje sam do sada imao! :D)

Rublja izgubila danas 1.76% u odnosu na Euro, mislim da je nesto u vezi sa izborima tamo.

Koliko tecaj Rublje utjece na dobit ADPL ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Rublja izgubila danas 1.76% u odnosu na Euro, mislim da je nesto u vezi sa izborima tamo.

Koliko tecaj Rublje utjece na dobit ADPL ?

A isto koliko i sam postotak ima utjecaj – ali bitnije od samog rasta je raspon tj koliko će vremenski trajati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Meni nije ništa sjelo na račun,PBZ.
Ima li još netko da mu nije sjela dividenda?

Pozdrav

New Report

Close