ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@ jubito

A oni koji su već primali su dakle poslali svoje podatke već prije.

Dakle, molim te da postaviš ovdje link na originalnu službenu obavijesti u kojoj su se tadašnji dioničari pozivali na dostavu ovih podataka.

Ovakvo rekla-kazala postavljanje kontakata je krajnje neodgovorno.

Mislim da je ovo ne samo nepristojno nego i protuzakonito. Ovo bi značilo da nisu svi dioničari ravnopravni pri isplati dividende, da će neki tek sa zakašnjenjem dobiti svoju dividendu a bez svoje krivice (ne prate svi dioničari ovaj forum!). ….

… Komunikacija preko ovakog foruma je ispod svakog nivoa.

Ja sam svima dobronamjerno prenio ono u što sam se osobno uvjerio, odnosno na temelju vlastitog iskustva (imam dokaze).

Ako sam neodgovorno objavio krivu informaciju – ispravi me i stavi ispravnu informaciju.
Ako sam bio nepristojan – reci u čemu pa da svi imaju priliku presuditi jesam li bio nepristojan.
Ako sam učinio nešto protuzakonito – prijavi me ili me tuži – a ako nisam, onda ja imam pravo tužiti ili prijaviti tebe za klevetu, uvredu, već će se nešto naći …

A ako je po srijedi nešto drugo – to moraš riješiti sam sa sobom.

Toliko o tome.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@jubito

Sad je sve OK, nije bilo dok nisu objavili onu obavijet, ne sa tvoje strane nego sa njihove koji su trebali a nisu objavili, a sada je sve sređeno nakon što je obavijest tamo gdje treba biti 🙂

Nisam govorio o tebi (da činiš nešto neodgovorno itd) nego onima koji nisu objavili službeni dokument. Ako si ti taj (odgovorna osoba u firmi AD Plastik) onda se odnosi na tebe, ali ako nisi taj onda ne znam zašto si ovako to shvatio. Govorio sam o korporativnom upravljanju AD Plastika a ne o tebi. Sada su to sredili pa sam i s njima opet zadovoljan 😉

http://www.seebiz.eu/preko-luke-bar-ove-godine-30000-a-za-tri-godine-200000-fiatovih-automobila/ar-27429/

AD PLASTIK d.d. – promjena datuma vezanih za isplatu predujma dividende

24.02.2012
Obavještavamo vas da je izdavatelj društvo AD PLASTIK d.d. obavijestilo SKDD o promjeni datuma isplate predujma dividende, kao i da će SKDD biti platni agent. Naznačeni datum isplate predujma dividende koji glasi „29.2.2012.g.“ mijenja se i izmijenjen glasi „27.2.2012.g.“. Slijedom navedenoga ispravljena je korporativna akcija KA: 12876.
SKDD


http://www.seebiz.eu/raiffeisen-omf-postao-treci-najveci-vlasnik-ad-plastika/ar-27044/
Informacija tjedna je da je Raiffeisen OMF kupivši veliki paket od 18.907 dionica AD Plastika (ZSE:ADPL-R-A) vrijedan 2,16 milijuna skočio sa četvrtog na treće mjesto najvećih vlasnika s 4,82 posto udjela.

ADP-ESOP d.o.o. je kupio 251 dionicu AD Plastika i učvrstio drugu poziciju s 5,76 posto udjela. ACM Pothvati nastavili su prodavati dionice AD Plastika pa su prodajom 5.000 komada pali s devetog na deseto mjesto s 1,24 posto udjela.

* Važeći podaci za uredovni dan 21.02.2012 .
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 208.504 4,96 Skrb. račun + 6 135

Nakon što su kupili preko 18 000 komada, tijekom srijede i četvrtka RBA OMF je stekao novih 6135 komada.


* Važeći podaci za uredovni dan 24.02.2012 .
Promjene u top 10:

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 214.369 5,10 Skrb. račun +5 865

Dakle, nastavili su skupljati u petak, ponedjeljak i utorak te se vidi promjena od 5865 komada na računu RBA OMF odnosno značajno stječu dionice AD Plastika s obzirom na protrgovanu količinu u zadnje vrijeme.

Štednja je mudrost trošenja.

AD ima pojačan CAPEX(što je logično) i kada završi kapitalno ulagačko intenzivni ciklus onda će slobodni novčani tok(za upotrebu) biti dosta veći i to sa dvije strane:

1. kroz pojačan revenue iz novih proizvodnih kapaciteta
2. pojačane amortizacije iz tog završenog ulagačkog ciklusa

Vrlo zanimljivo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Sjela dividenda!

pbz

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/x8IpVg2EyQ45oxAbJ393VQ==.pdf

Dividenda? Da li je sjela kome?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Dividenda? Da li je sjela kome?

Meni još nije (ZABA), ali vidim da nekim kolegama već je (PBZ)…



Dividenda? Da li je sjela kome?

Meni još nije (ZABA), ali vidim da nekim kolegama već je (PBZ)…

[/quote]

Sweet, ja sam isto ZABA pa valjda imaju drugačiji raspored isplate:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Zaba uvijek kasni u odnosu na PBZ (i ja sam na Zabi [sad]). To znam i po isplati plaće u firmi.

New Report

Close