ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
1.665
135
12,10
12,40
2,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Znate li ako treba poslati podatke u ADPlastik ako smo "stari" dioničari i već smo ih slali lani?

Onda ne trebate ništa više. Isplatit će Vam automatski na isti račun.

pad prodaje automobila u EU u siječnju za 7,1%

http://teletekst.hrt.hr/?str=212-01

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

molim van točan i konkretan odgovor, kao novi vlasnik dionica ADPL-R-A da li isplata dividende ide preko skdd-a na tekući ili je potrebno slati nekakve podatke samom ADPlastiku (tekući?žiro?)? Ako da koje podatke?

Hvala


Zašto Adpl nije pao nakon "akontacije dividende" kao Ht? Možda još nije kasno za to…?

Kako nije pao. Pao je i previše ako mene pitaš. [lol]
Pogledaj malo na kojim cijenama su kupovali MIFovi i Uprava kad je Prevent prodavao. Sad samo treba čekati objavu ostatka dividende jer očito na brzaka nisu mogli skupiti više love, a da stignu isplatiti do kraja mjeseca. Vjerujem da dioničare ADPLa čeka lijepa i plodonosna godina. IMHO.

Stigao MM

BID 111,75
ASK 113,25

evo sada možete plivati unutar 1,3 %

ISPRAVAK

prvi dan im je pa su se već predomislili i postavili naloge na
112,25 i 113,75

Ovo neki dinamičan MM, opet se predomislio i postavio se na 112 i 113 Kuna, još malo i sam sebe će poklopiti [thumbsup]

umjesto likvidnosti, MM će totalno ubit trgovanje ovom dionicom….ako je to bio cilj, onda OK…ali nekako mislim da je trebalo biti suprotno [rolleyes]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


Ovo neki dinamičan MM, opet se predomislio i postavio se na 112 i 113 Kuna, još malo i sam sebe će poklopiti [thumbsup]

Ak će biti uspješni ko na ulpl gadno nam se piše……………..

O cem ti pricas, MM krece tek od ponedeljak (ili se varam) ?

...

po ovome kaj ja vidim….krenuo je danas..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


O cem ti pricas, MM krece tek od ponedeljak (ili se varam) ?

rečeno je u ponedeljak ali…………izgleda da se danas malo zagrijavaju ili…………!!


O cem ti pricas, MM krece tek od ponedeljak (ili se varam) ?

Uvijek ima 1000 dionica na asku i bidu kao prvi ili među prvima s razlikom od 1 Kune. Do sada ste od njega kupili 775 dionica po asku, ali dobar neki MM ne dozvoljava spavanja, preuzeo je glavnu riječ na dionici i tjera u trgovinu.

New Report

Close