ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



loše,lošije nego lani u četvrtom kvartalu
ali pila naopako je moguća šema
lošiuje izvješće od očekivanja.a cijena raste
sutra prema 115?

Al’ je cijena bolja. Prošle godine je bila 135 kuna, danas je 118.
[/quote]
Bila 118.

Ne razumijem zasto se slaze ovoliko naloga na asku…kao da je izvjesce lose pa se zeli pobjec,a toliko dobrih stvari je objavljeno u zadnje vrijeme

R00kie,

cijena se neprimjetno odljepila os 100,00kn – 15 % sa malim količinama, sad je vrijeme za iskrcaj, barem ja tako mislim i radim.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Roki…
Radi se priprema za market makere. Nejde ovo preko 120 još barem godinu, dvije.

Ne razumijem zasto se slaze ovoliko naloga na asku…kao da je izvjesce lose pa se zeli pobjec,a toliko dobrih stvari je objavljeno u zadnje vrijeme

Gledaj, short term pad, long rast definitvno.

Znaš kako naši razmišljaju. Pred dividendu rast.

Oscilacije unutar godine. Gdje će biti za 5 godina(imam ideju) to je druga stvar.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Jako sam siguran da će dividenda biti dobra.

kad bi se mogao znati iznos?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Odlično izvješće.

Neto dobit je 60 milijuna što je super s obzirom na Japan.

FCF je dobar, cijena kupnje u Mladenovcu 70 milijuna kuna.

Jako jako dobro.


U prva dva kvartala dobit 38 mil kn.
U trečem i četvrtom 22.
Ocijena -2 s obzirom na očekivanja
A prvi kvartal 2013.bi moga0 biti kao i ova zadnja dva u 2012.što bi značilo veliki pad prihoda u odnosu na prošli godinu,mislim da treba bježati,ali nikako ne kupoivati po ovm cijenama
za sada najneugodnije iznenađenje
u kvartalnim izvješćima

Dobit bi bila i bolja da nije bilo investicija. Dobit je veca nego prosle godine pa mozda i dividenda bude veca. 7-8% na ovu cijen i nije lose.

Nije bolest sve što boli



Odlično izvješće.

Neto dobit je 60 milijuna što je super s obzirom na Japan.

FCF je dobar, cijena kupnje u Mladenovcu 70 milijuna kuna.

Jako jako dobro.


U prva dva kvartala dobit 38 mil kn.
U trečem i četvrtom 22.
Ocijena -2 s obzirom na očekivanja
A prvi kvartal 2013.bi moga0 biti kao i ova zadnja dva u 2012.što bi značilo veliki pad prihoda u odnosu na prošli godinu,mislim da treba bježati,ali nikako ne kupoivati po ovm cijenama
za sada najneugodnije iznenađenje
u kvartalnim izvješćima

[/quote]

Zanemarimo sada što ne znate u kojoj godini živite…

Prva 2 kvartala dobit 30 Mkn, 3Q-1 Mkn, 4Q-21 Mkn…

Tko prati dionicu, zna zašto je u 3Q bila mala dobit… inače, izvješče je OK. Solidni rezultati…
[thumbsup]

Kupnja 5000 dionica,a prodaja 32000…znam da su kratkorocno sve dionice podlozne oscilaciji ali ova kompanije je dokazala da nema razloga ne vjerovat im tako da nas ceka svijetla vuducnost



Odlično izvješće.

Neto dobit je 60 milijuna što je super s obzirom na Japan.

FCF je dobar, cijena kupnje u Mladenovcu 70 milijuna kuna.

Jako jako dobro.


U prva dva kvartala dobit 38 mil kn.
U trečem i četvrtom 22.
Ocijena -2 s obzirom na očekivanja
A prvi kvartal 2013.bi moga0 biti kao i ova zadnja dva u 2012.što bi značilo veliki pad prihoda u odnosu na prošli godinu,mislim da treba bježati,ali nikako ne kupoivati po ovm cijenama
za sada najneugodnije iznenađenje
u kvartalnim izvješćima

[/quote]

A čekaj koliko si ti očekivao? 100 milijuna kuna neto dobiti?

Gledaj, ovo je firma na long term, pa bar ti znaš gledati long term sa BRIN-om:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

izvješče za firmu koja je u investicijama , te s obzirom na događaje iz japana, izvješće po meni čvrsto +4, solidna firma . a sad kako će na to reagirati trejd, to je druga stvar ………..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close