ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 11:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
149.846
11,616
12,80
12,95
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…eto šta je business ! Tko je mogao zamisliti da ćemo se jednog dana veseliti njihovom uspjehu.

al auto fakat dobro zgleda.
sliči na mini morisa.

Potpisivanje ugovora o specijalističkoj trgovini za dionicu AD Plastika d.d.

Dana 14. veljače 2012. predstavnici AD Plastika d.d., Erste&Steiermärkische Bank d.d. i Zagrebačke burze d.d. potpisat će ugovor o obavljanju poslova Specijalista za dionicu AD Plastika d.d.

Time će dionica AD Plastika d.d., nakon dionice Atlantic grupe d.d. i Uljanik Plovidbe d.d., postati treća dionica uvrštena na Zagrebačku burzu d.d. čiju će likvidnost podupirati Specijalist.

Podsjetimo, svrha Specijalista jest povećati likvidnost pojedinih dionica, kako bi se investitori s više povjerenja mogli odlučiti za investiranje u takve vrijednosne papire, a Specijalist za pojedinu dionicu može biti svaki Član Burze koji ispunjava uvjete propisane Pravilima burze, Zakonom i podzakonskim aktima te s Burzom sklopi poseban ugovor o obavljanju poslova Specijalista.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39090

p.s. sva sreca da nije RBA


Mislim da ozbilljni investitori ovakvu dionicu uglavnom kupuju po ovim cijenama, ili još bolje nedavno po 100 kn, a o prodaji ni ne razmišljaju bez obzira na likvidnost ispod 150 kn.

maliLuki @

Ovdije se radi o market makerom

Za sad MM imamo na 2 dionice i bas ne vidim neke koristi od njih

Nije bolest sve što boli

Oho dobivamo MMa svaka cast, odlican pitez uprave ! Oni koji neznaju sto je mm i misle da mn sluzi kako bi branio cijenu dionixmce neka se informiraju

...

Ok, vjerojatno bi intra godišnje oscilacije trebale biti puno manje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



…eto šta je business ! Tko je mogao zamisliti da ćemo se jednog dana veseliti njihovom uspjehu.

al auto fakat dobro zgleda.
sliči na mini morisa.
[/quote]
…taj FIAT biz u Mladenovcu je fakat malen za ADP, mislim da su dobili svega par dijelova…veca je stvar sto je ADP dobio biznis za RSA – Edison (novi Twingo i Smart) i to ne samo za interijere i exterijere vec i za krovove, a upravo te krovove misle raditi u Mladenovcu…

Zašto nemamo više na top 10 na skdd brojeve dionica? Ne samo na adpl nego svugdje? Vidim da netko posta, kako? Znam i da ima i na moje dionice…




…eto šta je business ! Tko je mogao zamisliti da ćemo se jednog dana veseliti njihovom uspjehu.

al auto fakat dobro zgleda.
sliči na mini morisa.
[/quote]
…taj FIAT biz u Mladenovcu je fakat malen za ADP, mislim da su dobili svega par dijelova…veca je stvar sto je ADP dobio biznis za RSA – Edison (novi Twingo i Smart) i to ne samo za interijere i exterijere vec i za krovove, a upravo te krovove misle raditi u Mladenovcu…
[/quote]

Sweet info. Nego, odokativno, koliko bi posao sa Fiatom trebao iznositi kao dio posla sa Revozom danas? Mislim da je deal sa Revozom oko 200 do 250 mil kn godišnje. AKo je to tako koliko bi usporedno bio deal sa Fiatom?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Stanje 03.02.2012.
AD PLASTIK D.D./REDOVNA NA IME ADPL-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. OAO HOLDING AUTOKOMPONENTI (06701766728) 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. ADP-ESOP D.O.O. (61829722473) 219.312 5,22 Osnovni račun
3. PBZ D.D. (02535697732) 192.809 4,59 Skrb. račun
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 183.462 4,37 Skrb. račun
5. BAKIĆ NENAD (13987237540) 132.487 3,15 Osnovni račun
6. BOBAN JOSIP (81981266283) 72.850 1,73 Osnovni račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 59.942 1,43 Skrb. račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 58.000 1,38 Skrb. račun
9. ACM POTHVATI D.O.O. (10053725833) 57.532 1,37 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND (95104905487) 50.000 1,19 Skrb. račun
Ukupno: 54,44

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]





…eto šta je business ! Tko je mogao zamisliti da ćemo se jednog dana veseliti njihovom uspjehu.

al auto fakat dobro zgleda.
sliči na mini morisa.
[/quote]
…taj FIAT biz u Mladenovcu je fakat malen za ADP, mislim da su dobili svega par dijelova…veca je stvar sto je ADP dobio biznis za RSA – Edison (novi Twingo i Smart) i to ne samo za interijere i exterijere vec i za krovove, a upravo te krovove misle raditi u Mladenovcu…
[/quote]

Sweet info. Nego, odokativno, koliko bi posao sa Fiatom trebao iznositi kao dio posla sa Revozom danas? Mislim da je deal sa Revozom oko 200 do 250 mil kn godišnje. AKo je to tako koliko bi usporedno bio deal sa Fiatom?
[/quote]
…mislim da su negdje na 20 EUR-a / vozilu prodaje….jako malo…znaci za sada su oko 2-3,6M EUR / godinu….(ako se ostvare najavljeni volumeni tog Fiata 500L)…mislim da je Revoz ADP-u otprilike 350-380M HRK-a/god….






…eto šta je business ! Tko je mogao zamisliti da ćemo se jednog dana veseliti njihovom uspjehu.

al auto fakat dobro zgleda.
sliči na mini morisa.
[/quote]
…taj FIAT biz u Mladenovcu je fakat malen za ADP, mislim da su dobili svega par dijelova…veca je stvar sto je ADP dobio biznis za RSA – Edison (novi Twingo i Smart) i to ne samo za interijere i exterijere vec i za krovove, a upravo te krovove misle raditi u Mladenovcu…
[/quote]

Sweet info. Nego, odokativno, koliko bi posao sa Fiatom trebao iznositi kao dio posla sa Revozom danas? Mislim da je deal sa Revozom oko 200 do 250 mil kn godišnje. AKo je to tako koliko bi usporedno bio deal sa Fiatom?
[/quote]
…mislim da su negdje na 20 EUR-a / vozilu prodaje….jako malo…znaci za sada su oko 2-3,6M EUR / godinu….(ako se ostvare najavljeni volumeni tog Fiata 500L)…mislim da je Revoz ADP-u otprilike 350-380M HRK-a/god….
[/quote]

To je malo. Po izvještaju 2010 iz SLovenije dolazi 250 mil kn. MIslim da se to odnosi samo na Revoz.
Moguće da sam u krivu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close