ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 12:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
155.651
12,066
12,80
12,90
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Malo mi je to prenaivno za Clio. 🙂

…ovo je buducnost ADP-a do dolaska novog Twinga III i Smarta u 2013…

[http://www.youtube.com/watch?v=vr-M72UYQnA]TWINGO II phase 2[/url]

Upravo kupio, nadam se da je ovo dno, kn gore, dolje. Hvala prodavaču. nadam se već danas da će onaj veliki kupac dobrano opaliti po asku. [thumbsup]


Upravo kupio, nadam se da je ovo dno, kn gore, dolje. Hvala prodavaču. nadam se već danas da će onaj veliki kupac dobrano opaliti po asku. [thumbsup]

A to je vazno na temi zato sto? Ionako svi znamo da ces prodati cim cjena ode na 111, jedino ak ti ne mislis da je vrjedno hvaljena zaraditi za burek i dva joguta ? Di bi tema dosla da svatko pise kad kupi/proda ;)..Ja se nadam suprotno od tebe a to je da ce neko dobrano lupit po bidu da još nadokuppim 🙂

...

Ma tu sam ja nisam nikad ni otišao :)…Imam pravilo da kad kupujem/prodajem onda šutim na temi da nebi dobivao PMove da drukam i šta ti ja znam :)..Sad treba raditi ja sam spustio prosjek s dokupom za veelik iznos, kad dođe FI bit če prekasno za reakcije 🙂

...

http://europe.autonews.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110922/ANE/309219835/1198

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Tek toliko da imamo evidenciju.

AD PLASTIK D.D./REDOVNA NA IME ADPL-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.OAO HOLDING AUTOKOMPONENTI
1.259.875 30,00 Osnovni račun SANKT-PETERBURG, RUSIJA
2.PBZ D.D.
205.928 4,90 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.ADP-ESOP D.O.O.
205.000 4,88 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
163.509 3,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.NeBa
142.598 3,40 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6.HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D.
96.146 2,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
77.000 1,83 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8.BOBAN JOSIP
72.850 1,73 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
9.ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
56.000 1,33 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND
50.000 1,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 55,46

Imamo dobro dionicu. Sačekajmo na 3 kvartal. Ja mislim da če biti dobar. Cjena je sad nizka samo zbog opreza investitora. Na kraju če bit sve OK.

Bez komentara [yawn]

Nadam se da mi gospodin sa automatom neće ništa zamjeriti, sve je to igra, zar ne?

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.seebiz.eu/fiat-dobija-dobavljace-u-januaru/ar-14218/

KUPNJA: 23.599 KOM ??


KUPNJA: 23.599 KOM ??

Gdje se nalog nalazi? Nemam punu dubinu …

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

New Report

Close