ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 12:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
156.554
12,136
12,80
12,90
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dajte iskrcajte po 104. [pray]

Čini mi se da mali čekaju velike da počnu lupati a veliki nemaju količine za kupiti. Tek tamo od 120 kn, pa na dalje. Tko prije njegova djevojka, tj. jeftinije će kupiti. Ja pre 2 dana uzeo po 103 kn. [thumbsup]


Čini mi se da mali čekaju velike da počnu lupati a veliki nemaju količine za kupiti. Tek tamo od 120 kn, pa na dalje. Tko prije njegova djevojka, tj. jeftinije će kupiti. Ja pre 2 dana uzeo po 103 kn. [thumbsup]

Ma i meni se čini da će ulazak u Crobex 10 imati dobar utjecaj. Neznam. Smrdi mi na to. Nemogu reci sa sigurnoscu ali čini se nekako.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

http://hr.seebiz.eu/auto-moto-nautica/oporavak-prodaje-novih-automobila-u-eu-u-kolovozu/ar-13672/

Da održi prihod od 2010.g. možemo očekivati neto dobit od preko 70mil. kuna
što je cca. 16-17 kn po dionici.
Znači da i dividenda može biti malo izdašnija od 7,5 kn.

Dobra dionica je dobra dionica…

Trebalo je to skupljati u većim količinama od 100-106.

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dobra dionica je dobra dionica…

Trebalo je to skupljati u većim količinama od 100-106.

[smiley]

lp


Dajte , pa vi ste kupovali od 140-120.
A ako vam je adpl dobra po 140, pa onda vam je po 110 fantastična
A kaj je s lukom ploče, jel i to još uvijek dokupljujete. Prosjek vam je negdje 1760 [bye]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

AUUUUUUUUUUUUUUUU…………………….



Dobra dionica je dobra dionica…

Trebalo je to skupljati u većim količinama od 100-106.

[smiley]

lp


Dajte , pa vi ste kupovali od 140-120.
A ako vam je adpl dobra po 140, pa onda vam je po 110 fantastična
A kaj je s lukom ploče, jel i to još uvijek dokupljujete. Prosjek vam je negdje 1760 [bye]
[/quote]

Dragi kolega, pogodile ste u – d..k.
ADPL sam na tim cijenama ( OK malo više ) prodavao a ne kupovao, tada sam još pisao na temi što smo tržili, pa se da lagano provjeriti.
Zar ne?

Što se LKPC tiče, opet ste pogodili u d..k s oproštenjem.
Ono što sam kupio u dokapitalizaciji sam odmah i prodao po toj cijeni, jer je tržište tada upravo počelo padati. Pogledajte promete tada. [tongue]
Ako ste primjetili, prije toga nisam dosta dugo pisao na temi LKPC, što mislite zašto?
A prosjek mi nije bio niti približno ovih 1760 što spominjete, i to se da provjeriti na temi što smo tržili.
Tako vam je to, što da vam kažem vidim da me stalno provocirate, pa ću vam samo reći da mi je ova kriza došla kao naručena, prebacio sam se na kratke pozicije na određenim dionicama gdje se moglo glumiti market makera. Pa čak se i HT moglo kupiti po 226 i 227 u to vrijme kupnje nije bilo niti za lijeka, pa je par tisućica odmah preokrenulo situaciju na dionici.[tongue]

Evo, ukratko, ukoliko vas podrobnije zanima ovo sve što sam napisao, javite mi se na privat, ukoliko se pretplatite možete dobivati live info o mojim ulaganjima.

P.S. ADPL zadnja 112,40
[smiley]

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Dobra dionica je dobra dionica…

Trebalo je to skupljati u većim količinama od 100-106.

[smiley]

lp


Dajte , pa vi ste kupovali od 140-120.
A ako vam je adpl dobra po 140, pa onda vam je po 110 fantastična
A kaj je s lukom ploče, jel i to još uvijek dokupljujete. Prosjek vam je negdje 1760 [bye]
[/quote]

Dragi kolega, pogodile ste u – d..k.
ADPL sam na tim cijenama ( OK malo više ) prodavao a ne kupovao, tada sam još pisao na temi što smo tržili, pa se da lagano provjeriti.
Zar ne?

lp i sretno
[/quote]

Prodavali a pisali o rastu i o perspektivi adpl. Niste vi toliko pametni da biste tako postupali, pokvareni jeste, u to ne sumnjamo.
Vrlo zanimljivo kolega Plavi. Ma ko će Vama uopće vjerovat kaj vi pišete. A za luku ploče imate pravo, nije vam prosjek 1760, već 1810.

p.s adpl zadnja 112, to 140 nije puno, cca 25 %…ako ovako nastavi, budete i vi još malo na nulu. A mogli ste fino pratit renomirane forumaše poput Aliena, vidre, Fedye, imali bi sada para za vatru naložit
[smiley] [tongue]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Ja malo izašao van da se proluftam… [wink]





Dobra dionica je dobra dionica…

Trebalo je to skupljati u većim količinama od 100-106.

[smiley]

lp


Dajte , pa vi ste kupovali od 140-120.
A ako vam je adpl dobra po 140, pa onda vam je po 110 fantastična
A kaj je s lukom ploče, jel i to još uvijek dokupljujete. Prosjek vam je negdje 1760 [bye]
[/quote]

Dragi kolega, pogodile ste u – d..k.
ADPL sam na tim cijenama ( OK malo više ) prodavao a ne kupovao, tada sam još pisao na temi što smo tržili, pa se da lagano provjeriti.
Zar ne?

lp i sretno
[/quote]

Prodavali a pisali o rastu i o perspektivi adpl. Niste vi toliko pametni da biste tako postupali, pokvareni jeste, u to ne sumnjamo.
Vrlo zanimljivo kolega Plavi. Ma ko će Vama uopće vjerovat kaj vi pišete. A za luku ploče imate pravo, nije vam prosjek 1760, već 1810.

p.s adpl zadnja 112, to 140 nije puno, cca 25 %…ako ovako nastavi, budete i vi još malo na nulu. A mogli ste fino pratit renomirane forumaše poput Aliena, vidre, Fedye, imali bi sada para za vatru naložit
[smiley] [tongue]
[/quote]

Dosadni ste i nemate stila moram priznati.
Igrate po onoj staroj, 100 puta ponovljena laž, postaje istina, ali dobro, neka vam bude, ako vas to veseli.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close