ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.06.2024. u 06:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,88
1.043
81
12,85
12,90
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@saki3333

Ja sam zvao jučer gđu Božić-Kudrić i potvrdila mi je da je primila podatke, te da će "uplata biti u drugoj seriji", ne zna se točno kad, ali uskoro.

To ima smisla jer bi stvarno bilo glupo da svakome pojedinačno isplaćuju nakon dolaska podataka. Ovako u SAP-u ili nekom drugom softveru bilježe naloge, pa kad ih se skupi dovoljno, platiti će svima.

Stigla dividenda [smiley]. Bit će dokupa.

Nisam jučer gledao, i sad sam se ugodno iznenadio – sjela dividenda na PBZ [thumbsup]

Volim kad su moje firme [cool] odgovorne i ažurne. Sad u dokup

Always sunny in the rich man's world.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0ffIf2hmbmNy6V9oAGezdQ==.pdf

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0ffIf2hmbmNy6V9oAGezdQ==.pdf

lp

Mos ovo cca objasnit ?Koliko ja shvacam samo pravni prjenos dionica s jednog na drugo drustvo na istoj adresi ali drugog imena . nista spektakularno ili se tu krije nesto sto ja ne vidim?

...



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0ffIf2hmbmNy6V9oAGezdQ==.pdf

lp

Mos ovo cca objasnit ?Koliko ja shvacam samo pravni prjenos dionica s jednog na drugo drustvo na istoj adresi ali drugog imena . nista spektakularno ili se tu krije nesto sto ja ne vidim?
[/quote]

Može ca.? [wink]

Kada bi se radilo o društvima koja nisu povezana, nastala bi obveza objave ponude za preuzimanje preostalih dionica.
Prosječna cijena po kojoj bi ponuda morala ići bi bila u tom slučaju 129 kuna.

Kako se ovdje radi o istoj adresi kod oba društva, pretpostavka je da je riječ o istom vlasniku, pa onda od obveze ponude ništa.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

INA napušta crobex10, ADPL ulazi. Stupa na snagu 23.9.

Vaš link


INA napušta crobex10, ADPL ulazi. Stupa na snagu 23.9.

Vaš link

Iskusnije kolege molim za objašnjenje mogućih implikacija ulaska ADPL-a u 10-tku. Zahvalan:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

IMHO eventualno veča likvidnost i to je to :)….nije nešto previše utjecao ni sam ulazak u CROBEX proljetos tako da sumnjam da će i ovo…Ako ništa barem če sada i službeno spadati u "HR blue chip"

...

Hahhaah, ništa ništa i onda 5000 komada netko kupi u jednom potezu:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Hahhaah, ništa ništa i onda 5000 komada netko kupi u jednom potezu:)

…u jednom pametnom potezu…. [smiley]


Hahhaah, ništa ništa i onda 5000 komada netko kupi u jednom potezu:)

Moje mišljenje jest da je to dogovoreno kupio fond koji ulaže u crobex 10, naime ADPL-r-a je upao umjesto INa-r-a, prodavatelj nije bitan.

Štednja je mudrost trošenja.



Hahhaah, ništa ništa i onda 5000 komada netko kupi u jednom potezu:)

Moje mišljenje jest da je to dogovoreno kupio fond koji ulaže u crobex 10, naime ADPL-r-a je upao umjesto INa-r-a, prodavatelj nije bitan.
[/quote]

Ima smisla.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close