ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 10:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
3.101
242
12,80
12,85
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zanimljivo štivo za razbibrigu, koje nije (direktno) vezano za temu.

Automotive industry perspective – 2011

Srdačan pozdrav

Projekt s djelomičnom dokumentacijom – nova lakirnica AD Plastik d.d.

Detalji projekta u prilogu, kao i ostali projekti u industriji u RH. Podaci su nekima poznati, stavljeni čisto radi evidencije.

Srdačan pozdrav

ti si fakat ok dečko

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

S obzirom na to da je izvoz ulgavnom u EU, dakle u eurima, koji je značajno jači nego prošle godine, trebao bi se osjetiti i taj efekt u rezultatu za 3. kvartal.

http://www.reuters.com/article/2011/08/24/russia-avtovaz-idUSLDE77N0D020110824?feedType=RSS&feedName=cyclicalConsumerGoodsSector&rpc=43

Pozdrav,

Ima netko broj od dioničkog ureda da ih kontaktiram radi dividende, jer mi još nije sjela a sve sam im poslao.

Hvala.

"Dite materi a balun Hajduku"


Pozdrav,

Ima netko broj od dioničkog ureda da ih kontaktiram radi dividende, jer mi još nije sjela a sve sam im poslao.

Hvala.

Riješio ,hvala

"Dite materi a balun Hajduku"

Pozdrav svima….. novi ovdje i odmah trebam nekaj…… molil bi brojčeka za nazvati Mariju Božić – Kudrić…… sve im je poslano i odgovoreno mi natrag ali valjda još nekaj nedostaje……

Hvala

Sjela uplata zaostale dividende,PBZ,prije desetak dana su ponovno dostavljeni podaci ADPLu..neznam kak je drugima 🙂

...




Vaš link
[undecid]

….pad se dobro vidi u ADP P&L-u za Q2-11….u usporedbi sa Q2-10, prihodi su pali za 90M HRK…sa 458M na 368M….no isto tako je dobit porasla sa 22.8M na 38.1M….pad prodaje se i ocekivao nakon sto je Revoz maknuo jednu smjenu te smanjio proizvodnju za 30% (od 23/05)….no sada se vracaju….sa 29/08 idu nazad u 3 smjene….rast dobiti govori kako je ADP prolazi kroz stalne optimizacije, npr. stockova te svih indirektnih troskova sto je rezultiralo ovakvom dobiti….ADP je u biti sretan sto mu je kljucan krajnji kupac Revoz koji sklapa mala vozila: Twingo i Clio….koji se dobro prodaju, a tijekom recesije (2009) su imali rekordne rezultate jer je vecina EU clanica davala subvencije za kupnju novih autiju, a ljudi su ponajprije kupovali male aute ili Dacia-u….
[/quote]

U redu, ali ako EU prodaja slabi u Ruska raste a ADPl ide u smjeru Rusije zar to neće donijeti dobre rezultate? Ta 2 postotka pada možda se mogu nadoknaditi rastom na istoku?
[/quote]
ma netreba se s tim zamarat,firma je u slicnoj situaciji kao ulpl prije par godina:otvorili su nove podruznice i sirili poslovanje,povecavali efikasnost i onda su rezultate toga poceli povlaciti u maticu i to se pocelo vidjeti u FI.mislim da ce tako biti sa adpl-sve vise ce se otkrivati do sada skrivena profitabilnost.pa adpl je cudo za hrvatske prilike ! [cool]


Sjela uplata zaostale dividende,PBZ,prije desetak dana su ponovno dostavljeni podaci ADPLu..neznam kak je drugima 🙂

Meni još uvijek ništa (ERSTE), a isto tako ponovo dostavljeni podaci i gđa. Kudrić potvrdila da je sve u redu. Ima li još netko takav problem?

@saki3333

Ja sam zvao jučer gđu Božić-Kudrić i potvrdila mi je da je primila podatke, te da će "uplata biti u drugoj seriji", ne zna se točno kad, ali uskoro.

To ima smisla jer bi stvarno bilo glupo da svakome pojedinačno isplaćuju nakon dolaska podataka. Ovako u SAP-u ili nekom drugom softveru bilježe naloge, pa kad ih se skupi dovoljno, platiti će svima.

Always sunny in the rich man's world.

New Report

Close