ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo u dnevniku je preijerka spomenula autoindustriju,telefonski se javio i direktor AD plastika koji je najavio nova ulaganja u vecu suradnju sa VW

Da, ukoliko nekoga zanima, evo link:
Vaš link

Otprilike na 11:55min… bilo bi lijepo kad bi se ostvarilo!
[thumbsup]

Premijerka nema i neće imati veze sa rastom AD Plastike. Ide ovo natrag na 120 kn nakon petka kad Ameri opet zabriju da su nepobjedivi.

A inače, AD Plastiki ne trebaju predizborni trikovi da bi bila dobra firma. Ona to jednostavno je, što i je i pokazala u ova teška vremena.

Vec dva puta sam slao upit za dividendu, niko mi ne odgovara iz ADPL..bice da je ova na G.O. ili ….



bože dragi, pa jasno je ako ste prodali 11.7. da nemate pravo na dividendu…
vi bi prodavali po 128, kupili 12.7. po 120 i još dividendu. budite sretni da ste prodali jer danas možete kupiti jeftino!

Prodao sam po 128,83 kn, tako da nisam na gubitku, čak i bez te dividende. Greška u koracima. Nema veze, idemo dalje. [shocked]
[/quote]

Na koji broj ste zvali za dividendu. Izgleda da to treba stisniti ili ništa od iste…

Nije "ova" na GO nego koristite teleon a ne emial…Uglanvom tko nije poslao OBI i broj ziro-racuna na vrjeme treba nazvati ili poslati podatke poštom, meni su rekli da će neko vrjeme skupljati sve "zaostatke" i onda grupno isplatiti "zaostalima"……ovo u navodnicima su moji termini nisu tako se izrazili

Zasto je dividenda isplacena na jedan racun, a na drugi nije iako su podaci za oba poslani u istom mailu nisu mi objasnili

p.s
Lojtra..Ovo ti nije bas tema gdje prolaze “BigBoss” still postovi kakve pises u zadnje vrjeme..al ako te veseli ti pisi 🙂

...


bože dragi, pa jasno je ako ste prodali 11.7. da nemate pravo na dividendu…
vi bi prodavali po 128, kupili 12.7. po 120 i još dividendu. budite sretni da ste prodali jer danas možete kupiti jeftino!

JA kupio 11.7.,ali dividendu još nisam dobio…ima li još tko da je u sličnoj situaciji?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Jesi im poslao podatke o ziroracunu i OIB…ako nisi , to je razlog zasto nema dividende, ako jesi onda ih zovi

btw ja im nisam slao OIB, samo broj racuna i dobio sam dividendu, ali cujem da sada ljude preko telefona ttraze i OIB

...


Nije "ova" na GO nego koristite teleon a ne emial…

koji broj ?

broj 021/206-655 gđa. Marija božić-Kudrić.

Ja sam sve podatke poslala mailom, ne odgovaraju. Zovem na telefon, gđu Božić-Kudrić (navadno se vratila s godišnjeg), zvoni – nitko se ne javlja. Ovo me počinje nervirati.

Evo da izvučemo zvijezdu dana a vjerujem i zvijezdu 2011 g. iz 3. strane. Nije mi jasno samo tko prodaje po ovako niskim cijenama? Neki fond ili… [yawn]

Prodaje onaj tko misli da u zemljama razvijenog svijeta slijedi recesija a sa time i drastičan pad dobiti autosektora. Prodaje onaj tko misli da je pad Faurecije od 40% u zadnjih mjesec dana opravdan i da ADPL treba još odraditi taj pad.

New Report

Close