ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 12:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
155.651
12,066
12,80
12,90
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upravo nadokupio po 109,xx… nije mnogo, no budući koliko je trenutno ADPL jeftin, te na potencijal društva, jako me veseli. JAKO! [thumbsup]

Lijep pozdrav imateljima i simpatizerima ADPL!


Koristi li tko od prisutnih E-trade od Zabe?

Pitam jer im je pokvaren (OPET) ili ih jednostavno nije briga za naloge malih… pokušavam kupiti ADPL i još neke dionice, no ne mogu jer su nesposobni za posao za koji ih ja kao korisnik plaćam…

Pusti, pusti, sutra ćeš im poslat buket ruža i bonbonijeru zbog tog propusta.



Koristi li tko od prisutnih E-trade od Zabe?

Pitam jer im je pokvaren (OPET) ili ih jednostavno nije briga za naloge malih… pokušavam kupiti ADPL i još neke dionice, no ne mogu jer su nesposobni za posao za koji ih ja kao korisnik plaćam…

Pusti, pusti, sutra ćeš im poslat buket ruža i bonbonijeru zbog tog propusta.
[/quote]

Da da, sutra je tvarno dugačak ˝investitorski pogled˝ – jao.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

jel netko dobio dividendu?

E da a tek je zanimljivo da su Treasuries pale na record low – usprkos tome što j S&P objavio. Baš me zanima daljni razvoj situacije. Predviđam Euro bonds uskoro i povećanje poreza za bogateu USA.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


čujemo se u 15:30

eto, kuca na vrata…
još nisi prodao?
[lol]

@james1
kakvo je to pitanje, pa naravno da sam prodao

i opet ću kupiti

pa valjda znate kako se to radi na ZSE



Double peak je ocit svima koji se imalo kuze u TA. Steta kaj xy to dozivljava kao ciribu-ciriba lupetanje pa u potpunosti ignorira i siri to razmisljanje na sve ostale.

TA i je ćiri bu ćiri ba lupetanje, a što bi drugo bilo??
Bolje prognoze ima ćimpanza, nego TA, to je znanstveno dokazano, moram li po ne znam koji puta to dokazivati?

Vi koji trgujete po TA.. sretno vam bilo.. trebat će vam sreće

lp
[/quote]

Evo ja stavio TA za adpl nekoliko stranica unazad, ali ko jos vjeruje tome, pa bi te fino zamolio da mi na privat posaljes sta kaze cimpanza za ovu dionicu


jel netko dobio dividendu?

Ne još, provjeravala maloprije!

Ovaj pad definitivno nije realan… ali s obzirom da na burzi razum nikad ne prevladava pitam se dokle ovo može ići dolje?

New Report

Close