ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobra oduka. Ja sam ostao unutra jer vše bi izgubio. Ušao sam prie dividende tako da sada imam dobar pad. Opet- ne prodam ne gubim. Nadokupim zaradim. Moj savje jeda čekate do kraa tjedna kada ce se situacija iskristalizirat. Danas je ovo kumulatvna reakcia na ZSE i za petak i za downgrade rejtnga. Makar, taj downgrade je samo prilika S&P-u da zaradi na novim znatželjnim subscriberimaa CNN-u, NY Timesu i Bloombergu senzacija na kojoj temelje prodaju. MIslim da će se do kraja tjedna kristalizirati situacija. Sutra lagani rast. Prekosutra padić a ondaa prema kraju tjedan stagnacija. E da taj isti S&P je dao CDS-ovma, ABS-ovma i CDO-ovima triple A tako da… Inače zaposlenje je poraslo u Americi. Ovo je grd ali je politički bez temelja u ekonomiji, nije pala banka kao Lehmani(bio sam u NYC dan kada je pala) tako da se nema na što finger pointati. Nemojte bti ovce – idite kontra struje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Po meni danas je ADPL dosegao minimum i nadalje može samo rasti.

E o tome sam ovdje pisao mjesec dana, danas je kapitalizirano 14,43 Kune nabave tko je želio i sada polako up.
Samo neke izvarenden vijesti mogu nadalje srušiti ADPL, ali to je kao elementarna nepogoda i teško se predvidi, a za razliku od ljudske taštine.

Nemam ADPL, ali sretno svima koji imaju, biti će OK, mora biti !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ispričavam se na pogreškama pri pisanju:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo jedne zanimljivosi, u trenutku bankrota Lehman brothers je imao AAA i Svedska mu je dugovala 60 mlrd dolara. Rating je ocito precijenjen, mislim da treba dokupljivati, sretno svima.


Po meni danas je ADPL dosegao minimum i nadalje može samo rasti.

E o tome sam ovdje pisao mjesec dana, danas je kapitalizirano 14,43 Kune nabave tko je želio i sada polako up.
Samo neke izvarenden vijesti mogu nadalje srušiti ADPL, ali to je kao elementarna nepogoda i teško se predvidi, a za razliku od ljudske taštine.

Nemam ADPL, ali sretno svima koji imaju, biti će OK, mora biti !


Kao kolega sa dudicom iskusnijem kolegi – mislim da ste u pravu. Trebalo se je dogodit nešto vanredno da sruši ADPl na tih 109 kn kao što ste rekli. Eto dogodilo se je. Ne očekujem da će se neki daljnji pad događati tj ne očekujem nove loš vijesti. Imam osjećaj da su se svi ispucali. Vjrujtemi, čekajte ulazak u EU i da se maknemo sa BBB statusa prema gore. Vidjeti ćete.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Po meni danas je ADPL dosegao minimum i nadalje može samo rasti.

E o tome sam ovdje pisao mjesec dana, danas je kapitalizirano 14,43 Kune nabave tko je želio i sada polako up.

Od prodaje paketa trubis kako je preko 100 mil kn kupljeno po 102,5 kn, kako ce ic velika rasprodaja, kako ce adpl dolje… I danas kazes da je to to, nesto vise od pisljivih mil kn prometa ? to je tvoja rasprodaja, ekipa koje je kupila preko 100 mil kn je s danasnjim danom i prometom od mil kn rasprodala sve sto je htjela? Stvarno smijeh

Imam ADPL i nije nagovor na nista


kao prvo ja nikoga ne vrijeđam ponaosob, kao drugo firma (dionica) je odlična, a kao treće prodao sam zato što znam kada treba prodati i opet ću kupiti, a ne kao 90% vas gledati kako će me oderati. Pisao sam ovdje točno kada sam kupio dionicu te prodao, nekoliko puta. I znao sam da je cijena od 120 kn bez obzira na dobru situaciju i poslovanje firme trenutno bila plafon (treći ulaz prosjek 119),obzirom na trenutnu situaciju u svijetu, HR i oko dionice, ali očekivao sam još jedan skok. No nije bitno, prodao sam je bez gubitka na trećem ulazu, u prva dva sam zaradio 15 kn po dionici(dvije div.) proćitaj moje postove unazad. Ja ti nisam kriv ako si ti pametni gubitnik, što ćeš, ja sam po tebi glup. ali ne volim gubiti (pametnom dosta). No neka ti bude malo veselja, ako ništa drugo bar možeš pljuvati.
Na Djuri sam napisao da sam izašao na 68kn dan iza kolega Mrgud se hvali kako je ušao na 68,5 (150 kom), , ja mu napišem da je 70 plafon svi me popljuvaše, tako i ovdje
I još jednom, stojim da je ADPL izvrsna firma,na duge pruge, za Vas koji čekate target na 200, 250 kn, ali mene to ne zanima, mene 10%, a da ne kažem 20% jako, jako veseli, VIŠE PUTA POMALO, to je moj moto, a tebi puno sreće, jer ti ona očito treba

Bolje da se ne praviš previše pametan, jer je na burzi sve moguće, pa i da sutra plačeš što si prodao. (Evo, ja saam na kupnji na ovoj dionici, samo ti neću reći gdje.) Tvoj bahati trijumf pokazuje samo da nemaš pojma kako tko investira i zašto netko danas prodaje a netko ne. Otkud znaš koliki mi ostali imamo portfelj i gdje bi se dionica zakucala da smo svi odlučili odmah izići iz nje. Ne tvrdim da si glup, samo da si bezobrazan, a rekao sam i zašto.

Koristi li tko od prisutnih E-trade od Zabe?

Pitam jer im je pokvaren (OPET) ili ih jednostavno nije briga za naloge malih… pokušavam kupiti ADPL i još neke dionice, no ne mogu jer su nesposobni za posao za koji ih ja kao korisnik plaćam…

28.07.2011. trezor otpustio za esop.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Da li je itko dobio dividendu već?

Usput, evo članka, ja se držim njega:)
http://www.bloomberg.com/news/2011-08-08/buffett-bet-on-stocks-before-rout-by-spending-most-since-2008.html

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@MyMoney
imaš ignore, stisni me i nemaš brige, ja sam to napravio

nastavi li se pad EU burzi i sutra, bit će ADPL i po 100 kn….to će već biti odlična kupnja [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close