ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo da stavim i tu ako nekoga zanima moja projekcija za adpl:
1.slika prikazuje ewt, i trenutno smo u korektivnom C valu, sa kojim zavrsava cijeli ciklus ewt-a odnosno svih 8 valova, obratite pozornost na momentum i divergencu
2. slika: double top i SHS
Targeti u obje slike jasno označeni
da ne duljim, pozz

Koliko vidim kolegica Ivana tone sve dublje, gubici poveći, gadno veliki.
Al bude ADPL opet po 50kn to je sasvim jasno svima.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!




Da, to je primjer besramnog drukanja praktički na istoj stranici. Ide to gore, ide to gore… a onda – prodao. Cool.

Zasto? Pa covjek ti je napisao kaj je napravio i za sada je dobro napravio jer ce kupit nize… Ja ne znam zasto svi odma na noz. 99% ovog foruma su gluposti i sto prije shvatite forum ko razonodu to ce vam prije biti bolje. Stvarno vas ne razumijem… Onaj ko trguje po svom taj najbolje radi. Jbt cim netko napise da je prodao odmah je druker il ne znam kaj. Pa nije ovo jedan od onih klauna koji savjrtuju debile s foruma, bar se nadam da nije. I da, da preduhitrim dusebriznike, nisam prodao adpl vec sve ostalo da mogu dokupit kad padne a past ce
[/quote]

halo, čovjek hvali dionicu na sav glas, a onda u istom javi da je prodao. pametnome dosta. i ne, nitko ne treba kupovati ili prodavati prema glasinama s foruma. forum je mjesto za pristojnu razmjenu mišljenja i stavova, ali takvi likovi samo zagađuju forum.
[/quote]
kao prvo ja nikoga ne vrijeđam ponaosob, kao drugo firma (dionica) je odlična, a kao treće prodao sam zato što znam kada treba prodati i opet ću kupiti, a ne kao 90% vas gledati kako će me oderati. Pisao sam ovdje točno kada sam kupio dionicu te prodao, nekoliko puta. I znao sam da je cijena od 120 kn bez obzira na dobru situaciju i poslovanje firme trenutno bila plafon (treći ulaz prosjek 119),obzirom na trenutnu situaciju u svijetu, HR i oko dionice, ali očekivao sam još jedan skok. No nije bitno, prodao sam je bez gubitka na trećem ulazu, u prva dva sam zaradio 15 kn po dionici(dvije div.) proćitaj moje postove unazad. Ja ti nisam kriv ako si ti pametni gubitnik, što ćeš, ja sam po tebi glup. ali ne volim gubiti (pametnom dosta). No neka ti bude malo veselja, ako ništa drugo bar možeš pljuvati.
Na Djuri sam napisao da sam izašao na 68kn dan iza kolega Mrgud se hvali kako je ušao na 68,5 (150 kom), , ja mu napišem da je 70 plafon svi me popljuvaše, tako i ovdje
I još jednom, stojim da je ADPL izvrsna firma,na duge pruge, za Vas koji čekate target na 200, 250 kn, ali mene to ne zanima, mene 10%, a da ne kažem 20% jako, jako veseli, VIŠE PUTA POMALO, to je moj moto, a tebi puno sreće, jer ti ona očito treba

Boli istina, boli, itekako

Ova dionica koja ima veliku perspektivu i ogroman rast dobiti,koja isplacuje izvrsnu dividendu je u zadnja 2 mjeseca pala 30%

danas imamo 2-3 naloga velikih igraca na prodaji kako bi uplasili male i stavili su 50-100 komada na prodaji na niskim razinama kako bi odmah napravili veliki pad na dionici i preplasili male ovce te ih natjerali da prodaju dok oni cekaju na bidu … klasicno sisanje

nadam se da nece ljudi padat na ovu staru foru i da ce cuvat obaj biser pozdrav

Budući da sam po 125-129 kupovao-dividenda ispada da sam cca 10% u gubitku. S obzirom koliko su neke druge dionice pale u tom razdoblju (čak i famozne korf i ptkm, a građevinare da ni ne spominjem) adpl je još dobro prošla. Jedina razlika je da će se kvalitetnijim firmama cijena dionica vratiti kad tad na najviše cijene ove godine, a lošijima ne. A do tad jbg… izdržati…

p.s. čestitke onima u kešu. Bar za sad.

KT1R2 pametno si ti napravio sto si izasao, ako imas mali portfelj to je najpametnije sto i i mogao napraviti kad se vidjelo da ce ameri u krizu nitko tebi ne kaze da si krivo napravio….stvar je u tome da si ti napisao "vidmio se na 150" a istovremeno si imao nalog na prodaji to je ono sto nije dobro niti ljepo….Takoder bedasto je obracatis e svima kao "ja prodao a vi niste" jer drugo je kad netko proda ili kupi 200dionica, no ljudi s razlicitim velicinama portfelja investiraju na drugaciji nacin stoga je bezveze ljudima s eobracat "ja sam prodao , ti nisi" jer ja znam par ljudi koji da su htjeli prodati ADPL ti bi ga jos prosli tjedna an 95 gledao no ti ljudi investiraju nad rugaciji ancin od tvog koji ja nazivam "s cvjeta na cvjet" a o kojem imas jako ljep post od mene negdje na temi KORF

Tko mi nije jasan to su ovi koji su danas po 106 prodali, pa kaj oni misle da ce nadokupiti to nazad na 90 ili???Danas ce se na cjeloj burzi desiti jedno jako ljepo sisanje

...

BIt će ovo jedna luda vožnja… [sad]

Čekam i nadam se popravljanju prosjeka uskoro.

ja sam danas ponovo ušao na 106, i u BELJE na 80,50,

i da dodam, ADPL na 106 i BELJE na 80,50 je bilo ALL IN

čujemo se u 15:30

New Report

Close