ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,65
12.385
1,063
11,65
11,90
-2,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Svatko je kovač vlastite sreće, pa i Mišo.

O dugoročnoj perspektivi slušamo od 152 kune pa sve do 118 kuna.
Fakat ti se vjeruje.
[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


O dugoročnoj perspektivi slušamo od 152 kune pa sve do 118 kuna.
Fakat ti se vjeruje.
[bye]

a tebi ćemo vjerovati?!?! [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

ja nesto kupio.ako jos padne uzet cu jos. [thumbsup]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Odmah ste svi zivcani:) znate da bude rast na duži rok – godina dana minimalno. Čak i sa Q2 lošijim rezultatom mislim da će dobit biti od 20 do 30% veća nego prošlogodišnja. Q1 svakako to pokazuje. Ja mislim – nemorate svi odmah graknuti:) Ne vidim mjesta živciranju i prepirkama. Firma radi dobro – za naše tržište i uvjete i predobro. Fokusriajte se na dalju točku na horizontu i vratiti će se sigurnost:) a do tada – it is shopping time:) Tko želi prodati neka proda tko ne neka drži a treći neka kupuju… Svako odlučuje svoju poziciju i budućnost sam! Dio moje je svakako ADPL.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



O dugoročnoj perspektivi slušamo od 152 kune pa sve do 118 kuna.
Fakat ti se vjeruje.
[bye]

a tebi ćemo vjerovati?!?! [lol]
[/quote]

zašto ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I nadalje, ja bih kroz godinu dana bio jako jako zadovoljan sa 10 postotnim rastom cijene dionice + 5 posto dividende.. odlično.. stvarno dobro.. i to mi se cini realno. Sada da idem u neke prevelike opširne analize i formule(makar i njih treba cijeniti)ne vidim smisla, pošto sve te velike analize stvaraju mišljenje onima koji ih znaju a vjerujem da 70 posto ZSE njih nezna niti ne razumije pa kao takve niti nemaju utjecaj na formiranje cijene ili imaju vrlo mali. ONo što mene zanjima je godišnje izvješće. NIšta drugo i dobro vodstvo koje samo uzima svoje dionice. Da sam day trader( što je ok i stresno) onda bih svakako išao u dubinu.. ovako radije prošećem psa recimo:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


ja nesto kupio.ako jos padne uzet cu jos. [thumbsup]

ima ovdje puno kupaca, ali izgleda još više onih koji čekaju da padne, a tko čeka i čeka taj i …. [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pa da, svaki kupac jedva čeka pad cijene:) Kupac + pad cijene = sreća:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



ja nesto kupio.ako jos padne uzet cu jos. [thumbsup]

ima ovdje puno kupaca, ali izgleda još više onih koji čekaju da padne, a tko čeka i čeka taj i …. [lol]
[/quote]

ja sam spreman.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

za što si spreman?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


za što si spreman?

za iznenađenja.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close