ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ono što smo dobili ovom skupštinom je novi jaki kupac na bidu…trezor….

Nadalje, daje si zajam trgovačkom društvu ADP-ESOP za stjecanje oko 210.000 dionica.
Da li će to ići preko burze ili direktno još se ne zna, ali ovu količinu imaju samo prvi i drugi dioničar…

za stjecanje tolike kolicine preko burze mora se bitno podici cijenu, tako da ja vjerujem da
ce vecina ici direktno.sada se vidi koliko su OMF krivo procijenili nesudjelovanjem na
drazbi.mogli su u godini dana zaraditi barem 50%.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ono što smo dobili ovom skupštinom je novi jaki kupac na bidu…trezor….

Nadalje, daje si zajam trgovačkom društvu ADP-ESOP za stjecanje oko 210.000 dionica.
Da li će to ići preko burze ili direktno još se ne zna, ali ovu količinu imaju samo prvi i drugi dioničar…

koliko se ja sjećam, prije par godina trezor je kupovao preko burze..vjerojatno će i sada biti ista priča

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!

I jos ono sto je zanimljivo je da je moguc predujam dividende slijedece godine do velicine iznosa od pola ukupne dobiti.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ZdeGLeJ0GbvnscBOWdNIFQ==.pdf


za stjecanje tolike kolicine preko burze mora se bitno podici cijenu, tako da ja vjerujem da
ce vecina ici direktno.sada se vidi koliko su OMF krivo procijenili nesudjelovanjem na
drazbi.mogli su u godini dana zaraditi barem 50%.

OK direktno,…al od koga ?

…bit svega je da se ne radi o samo jednom kupcu (kao što je to bilo do sad)…nego sad imamo dvoje…

@flyer
ako će ponuditi dobru premiju bit će prodavača.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Zanimljiva situacija;

nema kupaca ni prodavatelja ?

Prodavateljima mala zarada od 15%, a kupci ne žele biti napunjeni na višim cijenama [sealed]

Obično nakon toga odmjeravanja pobijede prodavatelji i spuste cijenu za kupce [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


za stjecanje tolike kolicine preko burze mora se bitno podici cijenu, tako da ja vjerujem da
ce vecina ici direktno.sada se vidi koliko su OMF krivo procijenili nesudjelovanjem na
drazbi.mogli su u godini dana zaraditi barem 50%.

Nisu samo OMF krivo procijenili. I ja sam mislio dokupiti na 115 ali prevarilo me.
Svaka škola se plaća.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)


Zanimljiva situacija;

nema kupaca ni prodavatelja ?

Prodavateljima mala zarada od 15%, a kupci ne žele biti napunjeni na višim cijenama [sealed]

Obično nakon toga odmjeravanja pobijede prodavatelji i spuste cijenu za kupce [tongue]

uvijek kad pomislim da si svojim glupastim postovima dosegao ulagačko i moralno dno, uvijek me iznova iznenadiš i pokazeš da možeš još niže [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Čekaju se veliki kupci da poguraju cijenu.
Tko su veliki kupci ?
Obično veliki prodavatelji, prethodno .

Kako nema kupaca prodavatelji su na redu kako bi opet postali kupac [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Mislim da moramo gledati fundamente i dugoročne trendove a ne svakodnevne valove i refleksije… AD Plastik ima jako dobre fundamente…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close