ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.06.2024. u 06:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,88
1.043
81
12,85
12,90
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Kakva dionica takva i tema [yawn]

tako je, zato lagano odleti odavde i kvaliteta teme će odmah skočiti bar 50% [thumbsup]


A zašto bih sutra prodao?

ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]
[/quote]
neki jadnici samo pokusavaju izmanipulirati ljude na strah da prodaju.ali dovoljno je pogledati TA i FA.ja cu uzeti masnu dividendu a jadnici nek se igraju s cijenom koliko hoce [cool] [bye]
ps.moguce da neki prodaju da bi trejdali sa zabom? [shocked] ti mulci su se to trebali sjetiti kad je bila 276kn




Kakva dionica takva i tema [yawn]

tako je, zato lagano odleti odavde i kvaliteta teme će odmah skočiti bar 50% [thumbsup]


A zašto bih sutra prodao?

ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]
[/quote]
neki jadnici samo pokusavaju izmanipulirati ljude na strah da prodaju.ali dovoljno je pogledati TA i FA.ja cu uzeti masnu dividendu a jadnici nek se igraju s cijenom koliko hoce [cool] [bye]
ps.moguce da neki prodaju da bi trejdali sa zabom? [shocked] ti mulci su se to trebali sjetiti kad je bila 276kn
[/quote]

Znaimljivo,

pozivate se na TA oscilatore, a mislim da nema gore dionice na Crobexu po TA u ovom trenutku ? [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

hm…samo da podsjetim,prije par mjeseci clanak u business.hr o svega 4 grane koje mogu u sljedecem razdoblju povecati izvoz i poslovne pokazatelje.jedna od njih je ADPL.a sto ce biti s ostalim granama-firmama? stagnacija na ovim razinama ili pad.tako da,dok ce sve ostalo osim par dionica padati,u sto li ce sporovozni(sto se tice zakljucivanja) fondovi i ini investitori ulagati? [cool] [thumbsup]





Kakva dionica takva i tema [yawn]

tako je, zato lagano odleti odavde i kvaliteta teme će odmah skočiti bar 50% [thumbsup]


A zašto bih sutra prodao?

ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]
[/quote]
neki jadnici samo pokusavaju izmanipulirati ljude na strah da prodaju.ali dovoljno je pogledati TA i FA.ja cu uzeti masnu dividendu a jadnici nek se igraju s cijenom koliko hoce [cool] [bye]
ps.moguce da neki prodaju da bi trejdali sa zabom? [shocked] ti mulci su se to trebali sjetiti kad je bila 276kn
[/quote]

Znaimljivo,

pozivate se na TA oscilatore, a mislim da nema gore dionice na Crobexu po TA u ovom trenutku ? [shocked]
[/quote]
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] kolega ispadate smijesni i /ili cudni.jos do pred neki dan ste pisali sasvim suprotno i to sam prenio na ovoj temi.treba znati mjeru [huh] [wink]






Kakva dionica takva i tema [yawn]

tako je, zato lagano odleti odavde i kvaliteta teme će odmah skočiti bar 50% [thumbsup]


A zašto bih sutra prodao?

ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]
[/quote]
neki jadnici samo pokusavaju izmanipulirati ljude na strah da prodaju.ali dovoljno je pogledati TA i FA.ja cu uzeti masnu dividendu a jadnici nek se igraju s cijenom koliko hoce [cool] [bye]
ps.moguce da neki prodaju da bi trejdali sa zabom? [shocked] ti mulci su se to trebali sjetiti kad je bila 276kn
[/quote]

Znaimljivo,

pozivate se na TA oscilatore, a mislim da nema gore dionice na Crobexu po TA u ovom trenutku ? [shocked]
[/quote]
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] kolega ispadate smijesni i /ili cudni.jos do pred neki dan ste pisali sasvim suprotno i to sam prenio na ovoj temi.treba znati mjeru [huh] [wink]
[/quote]

Do tada nije bilo vidljivo ovih 10000 komada u prodaji, a oscilatori se mjenjaju zar ne ?

Nego već prekosutra bumo vidjeli gdje smo i tko drži vodu [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

jel to izbacuje sve što ima?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pali smo više od dividende sa 134 na 127 a gospodin xy je rekao da neće biti tako…a šta tek sutra slijedi…

@tatazakon
čini mi se da si danas u panici prodao? [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

to je moj problem ne tvoj…nemam ja panike nigdje mi se ne žuri ni sa jednom dionicom…

Ko je prodao tko kupio,neš ti brige,pa na ZSE ima bar 5 dionica koje ako danas kupiš imaš u godinu dana sigurnih 100%.Jedna od njih je i ADPL tako da su sve ove rasprave bespotrebne.Sad treba pokupiti dividendu i ako padne na 110-115kn samo u dokup i to je sva filozofija.




Kakva dionica takva i tema [yawn]

tako je, zato lagano odleti odavde i kvaliteta teme će odmah skočiti bar 50% [thumbsup]


A zašto bih sutra prodao?

ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]
[/quote]
neki jadnici samo pokusavaju izmanipulirati ljude na strah da prodaju.ali dovoljno je pogledati TA i FA.ja cu uzeti masnu dividendu a jadnici nek se igraju s cijenom koliko hoce [cool] [bye]
ps.moguce da neki prodaju da bi trejdali sa zabom? [shocked] ti mulci su se to trebali sjetiti kad je bila 276kn
[/quote]
koja svrha razgovora sa lorisom i ekipom, pustite ih pa će sami ostati a to će ih najviše bolit…

Tko hoće 7,50 kn dividende, ima još 8 minuta za kupnju ADPL [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close