ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 12:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
155.651
12,066
12,80
12,90
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ma nemoj, kad hvalis dionicu a zatim je odmah prodajes to se zove druuukeeer, bez obzira imao ti malo ili puno para, imao ti malo ili puno mogucnosti za iznosenje svojih stavova. bilo je ranije neiskrenih stavova (cestitka ingrasima [tongue]) ali jos ga nisam uhvatio u cistom druku do sada.

Žalim one koji kupuju na temelju toga što netko drugi kupuje ili prodaje. Osim toga ne vjerujem da je ili će prodati većinu od tih 130.000 dionica pa stoga ne bih bio tako oštar u etiketiranju. Čovjek je prodao dio dionica i lovu prelio u nešto drugo što po njemu ima veći povrat investicije. Nema tu emocija.

[/quote]
koliko znam osoba xy ima i skrbničke račune pa je moguće da je samo prebacio ovu količinu na neki od njih… nekako mi je preokrugla brojka. ili je dano kao kolateral što je kolega već napisao.
[/quote]
ja mislim da je to ona dog.transakcija 8xxx + 1xxx kaj je prošla početkom prošlog tjedna

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

koliko znam osoba xy ima i skrbničke račune pa je moguće da je samo prebacio ovu količinu na neki od njih… nekako mi je preokrugla brojka. ili je dano kao kolateral što je kolega već napisao.

Ma ustvari on je kupio 10.000 komada, a ne prodao [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

nevjerojatno da danas, zadnji dan za stjecanje prava na dividendu od 7,5 kn, lumeni prodaju ADPL po samo 128 kn?!? [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

vjerojatno je još istresao, nakon tog dana 20.000 komada

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vjerojatno je još istresao, nakon tog dana 20.000 komada

Ako ne i 50 000……[bye] [bye]

Razmislite li vi uopće rije nego našišete…6,7 i 8og zajedno protrgovano je manje od 30 000komada

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

...

ne moraš mi govoriti Vi [kiss]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nevjerojatno da danas, zadnji dan za stjecanje prava na dividendu od 7,5 kn, lumeni prodaju ADPL po samo 128 kn?!? [bye]

Da, i ja mislim da je bolje sutra prodavati kada budu si prodavali [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

A zašto bih sutra prodao?

zbog potrebe unutarnje kupio/prodao

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kakva dionica takva i tema [yawn]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kakva dionica takva i tema [yawn]

tako je, zato lagano odleti odavde i kvaliteta teme će odmah skočiti bar 50% [thumbsup]


A zašto bih sutra prodao?

ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


ja isto en vidim razloga za prodati ovako jeftino, sutra ču dokupljvati ako bude sreće na 120 kn [thumbsup]

Pratiti će tebe sreća do 110, a vjerojatno i niže [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close