ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

Kakve veze jel 120 il 130?
Ovdje na ovoj temi se večina prezentira kao dužeročni ulagači. Vec sam napisao da po meni pva tvrtka vrijedi cca 170 kn. Hoće li dosegnuti tu cijenu, hoće li narasti preko 200 kn ili će pasti na 100 kn e to ja ne bih znao. Meni je bitno da tvrtka zadrži politiku isplate dividende i sljedećih nekoliko godina te nastavi poslovati trenutnim smjerom.
Imam simboličnu količinu ove dionice, a vjerojatno ću određenu količinu kupiti i nekom narednom raudoblju. Sve dokle je poslovanje kakvo je sada , nema brige.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

[lol] [lol] [lol] ja fakat ne kužim tipove poput tebe…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

kako da ne, sve samo da bi se ti nakrcao! a veliki koji su kupovali po 10.000 komada će tebe pustiti da kupuješ na 115 kn i kulturno te pitati: loris jel ti dosta ili da još sačekamo mjesec-dva? [lol] [lol] [bye]
pa nisu svi ovdje burek trejderi, ADPL je ozbiljna dionica i firma i ovdje će iz dan u dan biti sve manje kokošara, a sve više dugoročnih [thumbsup]

Ma nema straha za ADPL… [thumbsup]


Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

[lol] [lol] [lol] Ma ako se i po 100 bude prodavala to ce biti uspjeh … [lol] [lol] [lol]

...

ako povucemo pravac-tangentu ispod krivulje cijene na dna u 10,11 i 6 mjesecu vidimo snazan uzlazni trend i jaku potporu na otprilike sadasnjoj cijeni.do sada nije isla ispod tog trenda -pravca ali je isla snazno iznad.a da nije bilo preventa taj pravac bi bio trend na sadasnjoj cijeni iznad 140-ne uracunavajuci dividendu!.cini se da su kratkorocni spekulanti jos tu i nisu se do kraja maknuli.no od ponedjeljka ce i to biti drugacije [yawn]

loris

kolega MMM

evo gledam vaše tablice i oscilatore i vidim upravo suprotno od vas ?
ADPL dobri oscilatori, BLJE čeka korekcija osim naravno ako se ne ponovi priča kao na PTKM ili INGR gdje se forsira cijena.

P.S. nemam ni jednu od navedenih dionica !

koleha zasto na temi TA hvalite adpl pokazatelje a ovdje plasite ljude? ne biti zlocesti! [lol]






mislim da je 133,5 kn plafon, za sada. treba čekati polugodišnji izvještaj

kaj si prodao ? [tongue] vec danas je isla fino po 134.svaki dan par kuna gore,to je adpl-ova klasika.ne stigne se tu trejdati jer pobjegne cijena gore [bye] [cool]
[/quote]
aha, ako netko ne napiše da to ide na 200 kn to automatski znači da je prodao? vezano na trejdanje, ti očito ne razumiješ tu riječ jer je ovo najbolja dionica za te stvari, uz belje naravno. i da – ja ne trejdam [tongue]
[/quote]
ne trejdas u smislu onako kako ja toboze "krivo shvacam" ili kako ti shvacas? [tongue]
neznam cemu i odakle prognoze o plafonu na 133 prije isteka prava na dividendu..pa do 145 je isla i bez dividende a sad su i korf i ddjh odradili rast a adpl nije odradio nista jos od sijecnja [shocked]
[/quote]
ček, ovaj tvoj post je tebi argument da adpl raste? no comment.
[/quote]
kolega ja postujem vase napise,a smijem se valjda malo saliti?
a sto se tice argumenta za rast to ce odrediiti ponuda i potraznja nakon dividende.a targeti su jasni ,ne? up,up,up [thumbsup]



Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

Kakve veze jel 120 il 130?
Ovdje na ovoj temi se večina prezentira kao dužeročni ulagači. Vec sam napisao da po meni pva tvrtka vrijedi cca 170 kn. Hoće li dosegnuti tu cijenu, hoće li narasti preko 200 kn ili će pasti na 100 kn e to ja ne bih znao. Meni je bitno da tvrtka zadrži politiku isplate dividende i sljedećih nekoliko godina te nastavi poslovati trenutnim smjerom.
Imam simboličnu količinu ove dionice, a vjerojatno ću određenu količinu kupiti i nekom narednom raudoblju. Sve dokle je poslovanje kakvo je sada , nema brige.
[/quote]
Kako nema veze dali si nešto platio 10 kn više ili manje. Kad ode na 200 kn onaj tko je kupio po 120 zarađuje 80 a onaj po 130 samo 70 kn po dionici




Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

Kakve veze jel 120 il 130?
Ovdje na ovoj temi se večina prezentira kao dužeročni ulagači. Vec sam napisao da po meni pva tvrtka vrijedi cca 170 kn. Hoće li dosegnuti tu cijenu, hoće li narasti preko 200 kn ili će pasti na 100 kn e to ja ne bih znao. Meni je bitno da tvrtka zadrži politiku isplate dividende i sljedećih nekoliko godina te nastavi poslovati trenutnim smjerom.
Imam simboličnu količinu ove dionice, a vjerojatno ću određenu količinu kupiti i nekom narednom raudoblju. Sve dokle je poslovanje kakvo je sada , nema brige.
[/quote]
Kako nema veze dali si nešto platio 10 kn više ili manje. Kad ode na 200 kn onaj tko je kupio po 120 zarađuje 80 a onaj po 130 samo 70 kn po dionici
[/quote]
A odakle da ja kolega znam hoće li pasti na tih 120kuna. Kupovanje po fundamentalnoj podcijenjenosti me štiti od špekulativnih poteza koji kadkad ispadaju loši a kadkad dobri, uz velik rashod živaca.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Pa nije valjda da očekujete kako će slijedećeg tjedna dionica narasti za tih 7 Kuna, a ne pasti za bar 7 Kuna ?

Zašto se onda skriva ovaj na prvi na asku ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


koleha zasto na temi TA hvalite adpl pokazatelje a ovdje plasite ljude? ne biti zlocesti! [lol]

Točno i jedno i drugo što sam napisao, oscilatori OK, ali dividenda problem [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close