ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



mislim da je 133,5 kn plafon, za sada. treba čekati polugodišnji izvještaj

kaj si prodao ? [tongue] vec danas je isla fino po 134.svaki dan par kuna gore,to je adpl-ova klasika.ne stigne se tu trejdati jer pobjegne cijena gore [bye] [cool]
[/quote]
aha, ako netko ne napiše da to ide na 200 kn to automatski znači da je prodao? vezano na trejdanje, ti očito ne razumiješ tu riječ jer je ovo najbolja dionica za te stvari, uz belje naravno. i da – ja ne trejdam [tongue]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://trzistakapitala.wordpress.com/2011/07/07/buy-in-may-and-go-away/
Bakićevo razmišljanje o kretanju cijene adpla nakon ponedjeljka

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ovo nije istina. Istina je da su dobivali i na poklon, ali kupovali su cca 110-120 preko burze što imaš i pod obavijestima. Poz!

Kolega ispravio sam kolegu jer se on referencirao na ovu najnoviju vjest, a u toj vjesti se ljepo vidi da su dobili na poklon, kao sto je nedavno Boban dobio 3600+ itd..

Da uprava je kupovala ali zadnji puta 4.01.2011 sto nije bio predmet posta jer je to 6mjeseci stara vjest….bezobzira kupovala uprava ili ne svima nam je jasno koja je bestbuy dionica u HR 🙂

lp

...

@HaoRen

čovjek je rekao da ga podsjeća na 12. mj kad su članovi uprave kupovali. Nigdje ne piše da su sad kupovali. Samo da ga podsjeća. Nema veze drugačije tumačenje iste izjave. [thumbsup]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=132858 Ako se nevaram i BMW I Opel su jedni od za koje ADPL radi komponente.

BTW malo čitam poziv na skupštinu…

Da li netko zna da li je ikad prije u odlukama skupštine bilo riječi o ESOPu? Naime uivjek je postojala mogućnost kupnje 419.000 dionica (bar prošle godine), no na ovoj skupštini je praktički odlučeno da će trgovačkom društvu ADP-ESOP d.o.o. bit dan zajam za kupnju dionica na burzi i to najkasnije do sredine 2012. Dakle samo to će usisati 210000 dionica što zbilja nije zanemariva brojka.

Znam da je već bilo riječi o ovome, ali si onako u bradu malo gruntam…




mislim da je 133,5 kn plafon, za sada. treba čekati polugodišnji izvještaj

kaj si prodao ? [tongue] vec danas je isla fino po 134.svaki dan par kuna gore,to je adpl-ova klasika.ne stigne se tu trejdati jer pobjegne cijena gore [bye] [cool]
[/quote]
aha, ako netko ne napiše da to ide na 200 kn to automatski znači da je prodao? vezano na trejdanje, ti očito ne razumiješ tu riječ jer je ovo najbolja dionica za te stvari, uz belje naravno. i da – ja ne trejdam [tongue]
[/quote]
ne trejdas u smislu onako kako ja toboze "krivo shvacam" ili kako ti shvacas? [tongue]
neznam cemu i odakle prognoze o plafonu na 133 prije isteka prava na dividendu..pa do 145 je isla i bez dividende a sad su i korf i ddjh odradili rast a adpl nije odradio nista jos od sijecnja [shocked]





mislim da je 133,5 kn plafon, za sada. treba čekati polugodišnji izvještaj

kaj si prodao ? [tongue] vec danas je isla fino po 134.svaki dan par kuna gore,to je adpl-ova klasika.ne stigne se tu trejdati jer pobjegne cijena gore [bye] [cool]
[/quote]
aha, ako netko ne napiše da to ide na 200 kn to automatski znači da je prodao? vezano na trejdanje, ti očito ne razumiješ tu riječ jer je ovo najbolja dionica za te stvari, uz belje naravno. i da – ja ne trejdam [tongue]
[/quote]
ne trejdas u smislu onako kako ja toboze "krivo shvacam" ili kako ti shvacas? [tongue]
neznam cemu i odakle prognoze o plafonu na 133 prije isteka prava na dividendu..pa do 145 je isla i bez dividende a sad su i korf i ddjh odradili rast a adpl nije odradio nista jos od sijecnja [shocked]
[/quote]
ček, ovaj tvoj post je tebi argument da adpl raste? no comment.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Može mala pomoć. Sad sam kupio dionice ADPL.Upadam u dividendu ili ne?Mislim da upadam,ali me malo zbunjuju ovi što nas lupaju na bidu:-)

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Upadas upadas,jos u ponedjeljak kupci ostvaruju pravo na dividendu

@R00kie
Hvala.Već sam mislio da sam se zeznuo.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Mislim da bi ovaj put mogla zaroniti ispod 115, čak, ali nakon dividende ?
7 Kuna dividenda plus veliki broj kupljenih po 109 Kuna daje malo razloga za objektivnu nadu iznad 115

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close