ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 05:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u ovom trenutku ADPL je vjerojatno best buy na ZSE: odlično poslovanje, rast proizvodnje, prodaje i dobiti, dividenda, riješen preventov paket itd. [thumbsup]



Netko je pisao 140 do ponedjeljka i mada mi se činilo nerealnim sad je to vrlo izgledno. Kupnja nije jaka (a ni prodaja) jednim dijelom jer je očito da sjedenje na bidu znači propuštanje vlaka.
….
Trenutno mi je godišnji na umu i znam da mogu mirno spavati.

slažem se 100% [thumbsup]

napisao sam sam neki dan na ATPL da sam prošli petak ušao u ATPL (ipak malo prerano), te odmah izašao, te za sve kupio ADPL po 128, i na vrijeme ću izaći, nadam se barem 10 kn po dijonici. Bit će dobar GO

prodaja se razrjedjuje na svim razinama..ili se pomice na vise…itd iz dana u dan [thumbsup]

Ovo je jako lijepa priča. Nadokupio duplo više nego sam imao po 127,25 kn i zaradio lijepu lovu.
A biti će još bolje.

Jedna od boljih dionica. San je bolji nego kad ju nemaš 😉

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/lk8c39bVkROs5Mrw5S3laQ==.pdf

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/lk8c39bVkROs5Mrw5S3laQ==.pdf

Ovo me sve podsjeća na 12.mj kad su članovi uprave kupovali, nakon čega je vrijednost dionice rasla i rasla. [smiley]



kome će prije živci popustiti…….. [lol]

Mislim da ce onima koji su bezuspjesno drukali na pad 🙂
[/quote]
Jao, Hao, pa ova dionica nam sve bolje stoji!


Ovo me sve podsjeća na 12.mj kad su članovi uprave kupovali, nakon čega je vrijednost dionice rasla i rasla. [smiley]

Treba bolje citati…Nitko od uprave nije kupovao nego su dobili te dionice kao poklon za svoj dorinos tvrtki….Dionice su prebacene s ADPLovog racuna na njihove privatne racune, tako je nedavno i Boban dobio oko 3600dionica kao i ostali clanovi uprave

...

mislim da je 133,5 kn plafon, za sada. treba čekati polugodišnji izvještaj

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Ovo me sve podsjeća na 12.mj kad su članovi uprave kupovali, nakon čega je vrijednost dionice rasla i rasla. [smiley]

Treba bolje citati…Nitko od uprave nije kupovao nego su dobili te dionice kao poklon za svoj dorinos tvrtki….Dionice su prebacene s ADPLovog racuna na njihove privatne racune, tako je nedavno i Boban dobio oko 3600dionica kao i ostali clanovi uprave

[/quote]

Ovo nije istina. Istina je da su dobivali i na poklon, ali kupovali su cca 110-120 preko burze što imaš i pod obavijestima. Poz!


mislim da je 133,5 kn plafon, za sada. treba čekati polugodišnji izvještaj

kaj si prodao ? [tongue] vec danas je isla fino po 134.svaki dan par kuna gore,to je adpl-ova klasika.ne stigne se tu trejdati jer pobjegne cijena gore [bye] [cool]

New Report

Close