ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

gadno se šamara, da ima bida bilo bi i više prometa IMHO [undecid]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


Oni koji imaju novac za ovakvu licitaciju znaju što su kupili.
Neće tu biti velike rasprodaje.
Preventov paket je bio veliki uteg za rast cijene i to je sada uz manje
žrtve riješeno.

Ništa nije rješeno.
Mirovionci i OIF će odrediti smjer.Kupili su po 110,mogu rušiti do te cijene i zarađivati,mogu
pumpati do 150 koliko ADPL uz ovakve fundamente minimalno vrijedi..Oni i veći špekulanti će odrediti cijenu.U Božje ruke predajem svoj duh,a u ruke mirovinaca i špekulanata ne dajem svoj novac.
Samo uz veliki diskont.Dok ovo pišem,možda je već cijena 120,a možda 130.
Sam Bog će znati kuda plovi ovaj brod.
Ipak je ovo burza špekulanata,a mirovinci koji bi trebali dati stabilnost su destabilacioni faktor na ZSE.

U ADPL će za strpljive teći med i mlijeko!

Drukeri,zašto mom zdravom seljačkom razumu dajete ovoliko aseva.Ocjena čista jedinica.
Osjećam se katastrofalno,a pišem samo ono što mislim da bi se trebalo dogoditi.

U ADPL će za strpljive teći samo med i mlijeko!

meni se čini da si ti kupio..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Drukeri,zašto mom zdravom seljačkom razumu dajete ovoliko aseva.Ocjena čista jedinica.
Osjećam se katastrofalno,a pišem samo ono što mislim da bi se trebalo dogoditi.

U ADPL će za strpljive teći samo med i mlijeko!

Samo ti piši, na ovim koordinatama se nikad nisu cijenili donosioci loših (a istinitih) vijesti [cool]


meni se čini da si ti kupio..

možda u budućnosti,za sada ne dolazi u obzir

U ADPL će za dugoročne investitore biti i meda i mlijeka!




@lopina
, tatazakon i ekipa

Naucite vec jednom da nemozete usporedivati neusporedivo, nemozete usproedivati INGR,DLV,BRIN… i ADPL, nemozete usporedivati burek ulagaca i investitora, kruške i jabuke….

Bitno,vaš način ulaganja je hazaderski.Ne smijete se izlagati jednoj dionici.Najprije ERNT,pa KORF
pa sada ADPL i to sa cjelokupnim ulogom.Čuvajte novac sa disperzijom uloga.
Kolo sreće se okreče.ADPL je u ovom trenu solidna firma sa dobrom perspektivom,ali bila je to
i 207 kada je bila 250/tada sam trejdao u njoj i uglavnom zarađivao/i poslije je pala ispod 30.

[/quote]

Jedan pametan čovjek je rekao "You dont need diversification if you invest smart"…No svejedno slazem se s vama da je pametno diverzificirati..Kad sam imao ERNT imao sam paralelno HT i PODR, uz KORF sam imao i ADPL , ERNT,KODT,KOEI , eto sad je prvi puta da imam 100% ADPL ali nije me nimalo "strah" jer su poslovanje firme i cjena dionice u nevjerojatnom nesrazmjeru…Jedino to smatram svojom greškom je to što nisam ušao 50% na 133 a s 50% čekao, no eto bio sam naivan i precjenio pamet naših OMFova, a podcjenio špekulante bio sam siguran da će OMFovi to sve pokupiti….Medutim da mi je zoa nije, na takve stvari mi mali nemozemo puno utjecati hehe..

Potpuno se slazem s bluemanom, svi pricaju tu o nekim paketima , spekulantima, ovima onima, a za poslovanje firme nikoga nije briga..Pa nakon 1Q izvjesca ova dionica je trebala zavrsiti na 150 i u pozitivnoj blokadi a ona vec mjesecima cmolji na ovim razinama…Kakvo smo trziste jos ce se desiti da nakon izvrsnog 2Q izvjesca koje ocekujem, dionica padne u negativnu blokadu lol :):):)…

...

Bogati/koji su kupili 10.000 i više komada/su spojili praznike zato jer su bogati.
Sirotinja je na burzi i diže glavu na BIDU jer bogati odmaraju.
Vidjet ćete vi svoga boga slijedeći ponedjeljak, kada bogati dođu sa odmora i daju vam po ćupici!
Burek investitori u bunker i čekajte da se veliki počupaju slijedeći ponedjeljak,a onda možemo i mi krenuti,ali ne prije 11.07.2011 kada je zadnji dan za dividendu.

U ADPL će za dugoročne investitore biti i meda i mlijeka!

Nemojte,zamjeriti.Nije burza samo borba na život i smrt,to može biti i igra u ovisnosti o mentalnom sklopu.Što više ovo shvatimo kao igru rezultati će nam biti bolji!

lopina ovo ti kupuješ?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@blu & zen

To da nas nije briga za poslovanje objesite mačku o rep. Jel moram u svakom postu napisati sve što mislim o ADPL-u ili mogu samo ono na što sam trenutno fokusiran? Jeeeez!

pa nije valjda da niko neće zaradit laganih 100000kn


lopina ovo ti kupuješ?

Nažalost,nisam kupovao.Uvijek pišem iskreno jer mi je porfelj mali pa se lako iskrcan,a još lakše
ukrcam.
Za sada se držite odlično.Ipak,nebi škodilo da se na kupnji pojavi nekoliko desetaka tisuća kom na 125.Izgleda da je Bakić odlučio braniti ADPL,jer sve ostale dionice iz njegovog carstva tonu:DDJH,KORF,ATLN izgleda loše,VART jako loše.Ne smije se braniti sve.Volio bih da pobjedite
mirovince i da Bakič i dalje bude zvijezda hrvatskog tržišta kapitala.
Sve što sam prije reka,nisam i poreka.Opasnost kamikaza koji se zabijaju u BID sa tisućama
komada stalno prisutna.
Za sada najugodnije iznenađenje dana!
U ADPL će teći med i mlijeko ,za dugoročne sigurno,ali i za trejdere ima nade!

New Report

Close