ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 23:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kada popapa dionice na 125,oo samo nadopune još što znači da može još dolje i ne navaljujte bezveze čekajte ih spustit će još…

Bit će toga i ispod 120 kn.

Ja priznajem da sam se nadao većoj prodajnoj cijeni, no logika je ta da
po zakonu ponude i potražnje i kvalitetna roba ima nižu cijenu ako je ponuda već tako ogromna.

Sada je lako mudrovati, ali nadam se da će malo koja dionica kupljena na dražbi ići
ispod trenutne cijene.
Riješili smo se ogrmnog tereta i pošto se proda što se prodati mora, idemo dalje …

Krdo, koje čita TA znanost od Nosoroga – ima premalo jedinki da bi ispunilo njegovo proročanstvo. No dobar vid mu je neupitan i za to zaslužuje lovorov vijenac [smiley]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

a tek kada objave na vijestima za pakete još će dolje mislim…nije nagovor na kupnju ni prodaju…

ne znam kak će to nova recesija utjecat na nas kad mi još godinama nećemo izać iz ove prošle.
očigledno je da ća danas mnogi htjet prodat, pa ne vidim smisla gurat se na kupnju. moglo bi to i u negativnu blokadu. ja sam kupio malo na 125 (zajeb, ostal nalog od prije par dana), al bit će prilike za popravak.

Ja nadokupio po 124 😉
Kad sjedne plaća nastavak jeftinog shoppinga.

Hvala na dionicama 😉


Što se mene tiče paket je (očekivano) dobro prodan i sumnjam da je itko očekivao da će se prodavat po 150. Čak i ovi po 120 su me već začudili. IMO crmljit će se neko vrijeme na ovim razinama, a onda gore.
Mirovinci će dodatnom kupnjom još očistit ovu dionicu od špekulanata, a kad trezor počne kupovat za ESOP bit će veselo.

Sve u svemu zadovoljan sam kupljenim po 125, kad ovo krene mislim da će biti slično KORFu. Ako ti misliš da će krenuti pad to je tvoje pravo. Zbilja me nebi čudio ni pad, ali ako cijelo tržište ne fljusne ovdje pada definitivno neće biti.

zanimljivo, mene pitaš zašto imam dionice,a pričam da će padat, a ti se cijeli utrpaš unutra i ne bi te čudilo da pada [huh]
kolega, više duhana stavljajte!

nego, što se tiče usporedbe KORF i ADPL, mislim da ne stoji.
KORF je napucao znamo tko. uz dužno poštovanje stanovitom gospodinu, da ga nema, KORF bi se opet urušio na 50kn u roku odmah.
ovdje čovjek čak zna i prodat koji komad, nije da samo bjesomučno kupuje. a i malo je drugačija situacija od KORF i DDJH, treba puno više šoldi.pogotovu sad kad je ovaj paket od Preventa pušten s lanca.

što se tiče mirovinaca, napisao sam ti šta je AZ napravio na ATGR, eno i DLKV mu jena cijeni nižoj od njegova ulaza.AZ je ušo po 245, kao i ostali mirovinci i ne izgleda mi ko da se nešto žure da ga počiste, iako im je cijena niže.

ostaje da vidimo kako će to izgledat na plastici, ali bojim se da će od čišćenja ostati snovi ko i od prodaje paketa po 150kn.živi bili pa vidjeli, ovo su samo moja zapažanja, ako sam negdje pogrijšio, nek mi se argumentirano ukaže.ovo nije nagovor na bilo šta, jer svatko za se travu pase.

zdravi i veseli bili!
[thumbsup]

Frankly my dear, I don't give a damn!


zanimljivo, mene pitaš zašto imam dionice,a pričam da će padat, a ti se cijeli utrpaš unutra i ne bi te čudilo da pada
kolega, više duhana stavljajte!

kolega, na burzi sam 7 godina i teško da me išta može začuditi, pa tako i tvoji argumenti drže vodu i ja ih poštujem. kratkoročno svi su sad prestravljeni novim paketima, a dugoročno zaboravljaju sve što piše u prijelogu za glavnu skupštinu i rezultate firme.

BTW ako je i KORF, DDJH,PTKM dotični "napucao" onda bu valjda i ovu.

Inače, znakovito je da je meni i pad opcija, dok se ti u raspravi nogama i rukama boriš kontra rasta. i još imaš adpl. čudna neka psiha al nek ti bude…


Uskočio jbg. ispod 120 nemre teoretski a i dividenda je drži.

Može. može, prosjek nabave im je 111,93, a i u toj cijeni imaju dividendu , a dodatno ih je puno kupovalo po 110 gdje isto imaju još i dividendu.

Znači trejd do 110 im je sasvim isplativ ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Na kupnji nema velikih naloga.Zašto?
Znaju da ima puno municije da ih zatuku.Oprez!

U ADPL će biti meda i mlijeka za strpljive,za dnevne trejdere dobar pušing!

može citat di se ja rukama ili nogama borim protiv rasta?? [shocked]
rasta će biti, naravno, samo kad i od koje razine, to je pitanje.

btw, čak odavde očekujem neki odbijanac, koji može i do 135, a onda opet južno!

što se tiče napucavanja, nije isto napucat ddjh, korf ili adpl.
znam, svi razmišljaju "valjda bu i ovu (moju) napucao".
u ova pasja vremena njegova artiljerija je dar s neba.moguće je da i on udari po asku, vidjet ćemo šta će Dinkec na to reći.ATGR je dokapitalizirao po 700, a stao se na ask na 720 [bye]

dakle ne bi me iznenadilo da osvane na 115kn sa nekim askom, znaš i sam kakav je.
doduše ne znam šta smjera i ne znam jel kupio uopće.možda se zaljubi u plastiku pa krene i on po asku, ne znam.

samo pametno i oprezno, bilo da se razmišlja o prodaji ili o kupnji, nikad ne skidajte kacigu, a pancirku čak i na pišanje navlačite i bit će ok [thumbsup]

Frankly my dear, I don't give a damn!

Moram priznati da sam iznenađena činjenicom da su paketi išli po tako niskim cijenama, ali mislim da je ovaj pad samo kratkoročan. I dalje sam uvjerena u to da će cijena u bliskoj budućnosti znatno porasti i pada mi napamet prodavati dionice. Da imam novca- sigurno bih kupovala! Ovako- čestitke onima koji kupuju na ovako niskim razinama! [thumbsup]

New Report

Close