ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 21:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja cijeli portfelj ulupao na 125 pa kud puklo… a što se ovih od 10.000 tiče… što mislite zašto je već sada pritisak na prodaji. oni šortaju.

Imaš muda,ja se neću igrati,bit će sigurnijih prilika od ove,ako ne ovde onda na drugim dionicama.
U svakom slučaju sretno.

bit će bolje................



Ja cijeli portfelj ulupao na 125 pa kud puklo… a što se ovih od 10.000 tiče… što mislite zašto je već sada pritisak na prodaji. oni šortaju.

Prerano.Ovo sada tuku onio koji su kupili pi 110.Što će se dogoditi kada se uknjiže dionice.
Ako se ne uključe veliki igrači uračunavajući i trezor 120 već danas,115 izvjesno .
Za dugoročne investitore dobra prilika,za trejdere lijepa prilika za pušenje!

U ADPL će teći med i mlijeko samo strpljivima!
[/quote]

ma da tako je. ovi koji su kupovali po 120 na dražbi ili 115 će zaraditi prodavajući na 115. bravo.



Ja cijeli portfelj ulupao na 125 pa kud puklo… a što se ovih od 10.000 tiče… što mislite zašto je već sada pritisak na prodaji. oni šortaju.

Prerano.Ovo sada tuku onio koji su kupili pi 110.Što će se dogoditi kada se uknjiže dionice.
Ako se ne uključe veliki igrači uračunavajući i trezor 120 već danas,115 izvjesno .
Za dugoročne investitore dobra prilika,za trejdere lijepa prilika za pušenje!

U ADPL će teći med i mlijeko samo strpljivima!
[/quote]

Osobno, ne vjerujem da će ispod 120….Nisu ovo buregđije ulazili…

A sta sam ja juče rekao da se hvataju sjekire,a neki me napadaše ide ovo nažalost sve do 115,jer sudeći po alokaciji dionica,barem pola je špekulativana kupnja,vjerovatno dobrim djelom i iz margin kredita..koji bi da se odmah vrate,a razlika stavi u novčanik,pa i ja bi tako a i vi svi koji drukate protiv njih.

po mojoj TA analizi dno bi trebalo biti oko 100kn.
budući da vani nije uopće dobra situacija da je nova recesija na pomolu, a u Grčkoj je kaos.
taman kad se uknjiže dionice, ovih par paketa kupljenih po 115kn od malih koji su se prenapregnuli, pa su sad u strahu, jer su ili ušli previše ili uzeli pare od teče i zaove, skupili sve na hrpu, pa kupili paket, mislim da bi oni mogli biti okidač za dolje.

a kad na probleme vani krenu van svi, bit će mala vrata.
ali to se dalo vidjeti i iz tehničke, budući je 150 bio čisti blow off top i sell on news.

ostaje da vidimo.

BTW, imam dionice ADPL i ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju, a pogotovu ne na držanje! [tongue]

Frankly my dear, I don't give a damn!

@nosorog

nikad mi nisu bili jasni ti ajmo reći "katastrofičari" koji duboko u vjeruju u pad, a i dalje drže dionice. nešto tu ne štima…

Uskočio jbg. ispod 120 nemre teoretski a i dividenda je drži.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


@nosorog

nikad mi nisu bili jasni ti ajmo reći "katastrofičari" koji duboko u vjeruju u pad, a i dalje drže dionice. nešto tu ne štima…


meni nisu jasni ovakvi kao ti koji su napisali da je sve prošlo po visokim cijenama, a prosjek je bio ispod 112 kn… [bye]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

katastrofičar???
zato što će dionica past 10-20%??

pajdo, ako ti je to katastrofa, ostavi se dioničarstva i ulaganja [thumbsup]

a ja sam dugoročni špekulant, i neke dionice uvijek držim, a s dijelom portfelja uvijek trejdam.ali pišem ono što vidim, a to je PAD!
a to sam vam napisao i prije tjedan dana, jasno je graf vrištao, a to što ste svi živjeli u oblacima, očekivali da će paket proći po 150, to je vaša stvar, imate pravo na mišljenje, ali bome i na grešku.
ko da su ovi iz preventa, tj banaka budale, i da nisu mislili da mogu uvaljat po više ko da ne bi uvaljali. [lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!

kada popapa dionice na 125,oo samo nadopune još što znači da može još dolje i ne navaljujte bezveze čekajte ih spustit će još…

Što se mene tiče paket je (očekivano) dobro prodan i sumnjam da je itko očekivao da će se prodavat po 150. Čak i ovi po 120 su me već začudili. IMO crmljit će se neko vrijeme na ovim razinama, a onda gore.
Mirovinci će dodatnom kupnjom još očistit ovu dionicu od špekulanata, a kad trezor počne kupovat za ESOP bit će veselo.

Sve u svemu zadovoljan sam kupljenim po 125, kad ovo krene mislim da će biti slično KORFu. Ako ti misliš da će krenuti pad to je tvoje pravo. Zbilja me nebi čudio ni pad, ali ako cijelo tržište ne fljusne ovdje pada definitivno neće biti.

eh, da i još jedna stvar, jel zna ko jel AZ kupio??

recimo na ATGR je napravio pravu poslasticu, dokapitalizirao po koliko?680?650?700?ne sjećam se…
i uredno počeo prodavat za 2 tjedna na 720! [lol]

bila čovjeku dobra cijena [thumbsup]
šta su ti "dugoročni ulagači" i "zaključavanje dionica".

živo me zanima šta će ovdje napraviti [wink]

Frankly my dear, I don't give a damn!

New Report

Close