ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 21:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne znam kako će završiti cijela ova priča oko paketa, ali uvjerena sam u to da će cijena dionice u skoroj budućnosti rasti. Očekujem da će se cijena prvo stabilizirati na oko 150 kuna, a potom ići na 180 kuna. Mislim da će u nekoj perspektivi cijena biti i puno viša, ali na to će utjecati mnogi drugi faktori, pa je teško iz ove perspektive predvidjeti kada i dokle. Živi bili pa vidili!

kad smo vec kod toga,pravo je cudo da netko nije pokupio onaj bagatelni paket od banaka i dao ponudu za preuzimanje.npr neki igrac iz autoindustrije.ha,a mozda se sjete kad bude 300 kn [smiley]


Obavijest o skupštini na ZSE.
Ono što tamo piše,je praktički obveza isplate minimalno 50% dobiti u dividende iducih godina??
Kupnja 220 000 dioinca za Esop uz rok otplate na 10. godina. Ocito kupnja na burzi?
Također se spominje isplata dividende iz ranijih godina,iz zadržane dobiti?
Nisam dionicar ADP,ali ako se ovaj paket riješi na relativno zadovoljavajuci nacin…


nice! [thumbsup]


Prije bih rekao da se netko jako trudi stjerati dionicu dolje, nego da ju netko brani da ostane na ovi razinama…

Kako inaće obrazložiti ova proljevanja po bidu 1000+ dionica bez ikakvog smisla….Evo npr jučer, bilo je par malo većih naloga oko 132,133kn i u jednom trenutku su se ti nalozi maknuli (nisu bili lažni jer je jedan bio i moj) i zum, proljeveno je po bidu 1000komada po 130kn..


pa kako neznas? vjerojatno netko tko je stjecao puno nize se uplasio radi preventove drazbe(kao i neki nasi forumasi )da mu ne izmakne dobit pa ide na "ziher" unovcavat


Do sredine 2012. će kupiti 210 tisuća dionica za ESOP. to je 20 paketa od Preventa…

hehe nadajmo se radije da ce ih kupovati na burzi [wink] [smiley] [wink]

Kad bi FIMA trebala objaviti rezultate dražbe? DO 15 sati je bio rok za ponude.


Kad bi FIMA trebala objaviti rezultate dražbe? DO 15 sati je bio rok za ponude.

Ja ne kužim zasto je covjek dobio jedinicu, pa to nas sve zanima [angry]

https://etrade.fima.com/documents/AD%20Plastik_obavijest%20o%20OTC%20transakciji.pdf


https://etrade.fima.com/documents/AD%20Plastik_obavijest%20o%20OTC%20transakciji.pdf

znači sve upisano….idemo daljeeeeeee [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


https://etrade.fima.com/documents/AD%20Plastik_obavijest%20o%20OTC%20transakciji.pdf

Da stvar bude bolja većina paketa od 10.000 prodana je "skupo" tako da mislim da o špekulantima ne možemo govoriti. Jedan veliki uteg oko ADPLa riješen. Čestitke svim kupcima, lijepo su omastili brk.

Tarazakon i ostali drukeri imate kakav komentar?

Lorisov poucak se jos jednom iskazao…samo treeba radit auprotno od onog stokaze loris i profit je garantiran

...

od 110 do 120 baš i nije skupo kupljeno neka prodaju od 120 do 130 i eto lijepe zarade,,,,,

100 000 komada samo je prošlo u paketima od 10 000 kom što bi mogli biti neki "mali" koji su se protegnuli da skupe za paket, što je jako malo, tek 10% ponuđenih.

Ima još 126 xxx na minimalnoj cijeni što se sastoji iz više naloga, tu je pitanje koliko ima "malih", kod ponuđača s istom cijenom prednost su imali oni čija je ponuda prije stigla, tako da je tu prvi veliki ponuđeni paket presjekao i odnio sve ili većinu.

Više od 700 000 je prošlo u paketima 20 000 i više kom…

E sad me samo zanima koliko će zaronit da znam gdje kupujem 😀

New Report

Close