ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dok je milion dionica u opticaju sigurno će se naći bar 10 posto onih koji će htjeti unovčiti dobitak,i cjena od 130 je hvatanje sjekira u padu,u ovom trenutku..

najbolji su mi ovi novi nickovi. uvijek kad se kod neke dionice događaju neke zanimljive stvari, ti novi nickovi isplivaju s crnim mislima… je, kolega stvarno je lovljenje sjekire nepotrebno. zato vi stvite nalog na 110 kuna i čekajte, čekajte, čekajte…. ali budite sigurni da postavite nalog bez krajnjeg roka isteka jer će vam se taj nalog i usmrditi dok budete čekali da se izvrši…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Obavijest o skupštini na ZSE.
Ono što tamo piše,je praktički obveza isplate minimalno 50% dobiti u dividende iducih godina??
Kupnja 220 000 dioinca za Esop uz rok otplate na 10. godina. Ocito kupnja na burzi?
Također se spominje isplata dividende iz ranijih godina,iz zadržane dobiti?
Nisam dionicar ADP,ali ako se ovaj paket riješi na relativno zadovoljavajuci nacin…

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

@TwinSpark
na njihove komentare i ocjene ne treba se obazirati, jer su vrlo prozirni.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

znanstvena fantastika

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Clanak 13. stavak 7.
Spominje se isplata 50% dobiti u dividende ali + zadržana dobit iz ranijih godina-gubitak.
Treba pogledati koliko je zadržane dobiti ranijih godina,a koliki gubici.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

znači i ADPL, odnosno NOVI ESOP bi mogli dati ponudu za kupnju 1/5 dionica.


znači i ADPL, odnosno NOVI ESOP bi mogli dati ponudu za kupnju 1/5 dionica.

neće stići jer ovo tek mora biti potvrđeno na skupštini…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Mislim da su bezvezne ove vaše špekulacije, no ako vas baš jako zanima bacite pogled ovdje

Vaš link

Izvjesce o odlukama s prošle GS…e i sada ljepo čitajte redom 8.odluku nadalje

...


neće stići jer ovo tek mora biti potvrđeno na skupštini…

Da, u pravu si.
Ali nekako mi je teško prihvatiti da ća ADPL propustiti ovu prilku jer će dionice do sredine 2012. godine biti skuplje, a tu je i dividenda, i predujam dive.
Možda ADPL kupi, a onda proda Esopu. "Esop će kupiti od 1 ili više dioničera ADPL" [smiley] [kiss]



neće stići jer ovo tek mora biti potvrđeno na skupštini…

Možda ADPL kupi, a onda proda Esopu. "Esop će kupiti od 1 ili više dioničera ADPL" [smiley] [kiss]
[/quote]
i za to treba odluka skupštine (to je točka 10.)…

korekcija, imaju od prošle godine odobrenje za stjecanje do dionica tako da bi mogli napraviti ovo što vi pišete …

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort




neće stići jer ovo tek mora biti potvrđeno na skupštini…

Možda ADPL kupi, a onda proda Esopu. "Esop će kupiti od 1 ili više dioničera ADPL" [smiley] [kiss]
[/quote]
i za to treba odluka skupštine (to je točka 10.)…

korekcija, imaju od prošle godine odobrenje za stjecanje do dionica tako da bi mogli napraviti ovo što vi pišete …
[/quote]
Upravo to. Postojeća Odluka važi do 31.07.2011.g. za maks 419.000 kom (10%)

New Report

Close