ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 18:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,31
40.724
3,602
11,30
11,60
-5,44%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Stalno dolaze nove tisućice na 131 KN,,, pa odakle ih vadi toliko?! [huh]

Koliko nerazumjevanja i neznanja je pokazano u zadnjih par postova katastrofa….Ne kuzim odkuda obraza ljudima da usporeduju velike investitore sa samim sobom (burek investitorima s poslovnog)….


@loris

Ti se vodis onom…100puta ponovljena laž postaje istina ili? Evo jedno trik pitanje za tebe….Koji je prvo dan kada investitori koji kupe dionicu na drazbi mogu te iste dionice prodati, da bi im "ulazna cjena bila manja za 7.5kn" kako ti non stop ponavljas?drugim rjecima, kada je prvi dan da mogu prodati dionicu, i dobiti dividendu?

P.S
Samo pazi da ne fulas datum kao za ERNT di si ga fulao tjedan dana

...

Evo, meni prodali po 131.


Koliko nerazumjevanja i neznanja je pokazano u zadnjih par postova katastrofa….Ne kuzim odkuda obraza ljudima da usporeduju velike investitore sa samim sobom (burek investitorima s poslovnog)….


@loris

Ti se vodis onom…100puta ponovljena laž postaje istina ili? Evo jedno trik pitanje za tebe….Koji je prvo dan kada investitori koji kupe dionicu na drazbi mogu te iste dionice prodati, da bi im "ulazna cjena bila manja za 7.5kn" kako ti non stop ponavljas?drugim rjecima, kada je prvi dan da mogu prodati dionicu, i dobiti dividendu?

P.S
Samo pazi da ne fulas datum kao za ERNT di si ga fulao tjedan dana

uf što ste nervozni, ali idemo polako;

131 Kuna danas minus dividenda je 123,50 !

Kupnja u paketu je 109,5 minus dividenda je 102 !

102 + 123,5 = 225,5/2= 112,75 Kune prosjek ulaza i iznad toga je rizično kupovati.

Nisam siguran zašto kupac ovih 131 Kune danas jednostavne samo ne kupi sve po 109 minus dividenda , zar je stavrno siguran da neće cijena pasti na 112,75 Kuna ili niže jer kupcima za čistim ulazom od 102 vrlo je isplativa prodaja na već 112,75

Osim toga da je itko imao želju kupiti cijeli paket vjerojatno bi to već uradio.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Koliko nerazumjevanja i neznanja je pokazano u zadnjih par postova katastrofa….Ne kuzim odkuda obraza ljudima da usporeduju velike investitore sa samim sobom (burek investitorima s poslovnog)….


@loris

Ti se vodis onom…100puta ponovljena laž postaje istina ili? Evo jedno trik pitanje za tebe….Koji je prvo dan kada investitori koji kupe dionicu na drazbi mogu te iste dionice prodati, da bi im "ulazna cjena bila manja za 7.5kn" kako ti non stop ponavljas?drugim rjecima, kada je prvi dan da mogu prodati dionicu, i dobiti dividendu?

P.S
Samo pazi da ne fulas datum kao za ERNT di si ga fulao tjedan dana

uf što ste nervozni, ali idemo polako;

131 Kuna danas minus dividenda je 123,50 !

Kupnja u paketu je 109,5 minus dividenda je 102 !

102 + 123,5 = 225,5/2= 112,75 Kune prosjek ulaza i iznad toga je rizično kupovati.

Nisam siguran zašto kupac ovih 131 Kune danas jednostavne samo ne kupi sve po 109 minus dividenda , zar je stavrno siguran da neće cijena pasti na 112,75 Kuna ili niže jer kupcima za čistim ulazom od 102 vrlo je isplativa prodaja na već 112,75

Osim toga da je itko imao želju kupiti cijeli paket vjerojatno bi to već uradio.
[/quote]

Tvoj sklop razmišljanja je zbilja zanimljiv.
Jesi siguran da je ovo posao za tebe?
Po ovom i par postova ranije na ovoj temi.. uzaludan ti trud.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Ja odustajem od lorisa i slicnih…

nevjerojatno

...

Osim toga da je itko imao želju kupiti cijeli paket vjerojatno bi to već uradio.

pa ti si stvarno smiješan. već je 100 puta objašnjeno da nitko ne želi kupiti paket jer bi morao predati ponudu za sve dionice.

@svi kupci paketa od 10.000 komada na 102,xx – 109,xx kn, istovremeno i prodavači na 112,75 i 120,00 kn (ili kolike su već sve bile cifre u gornjim kalkulacijama)
Hipotetski, naravno.

Svaka Vam čast na brzoj zaradi, i unaprijed hvala na prodaji na tim razinama.
Ne vidim čemu nervoza.. Win-win

P.S. Za potrebu vježbe zanemarimo da je riječ o dražbi, da za paket treba izdvojiti minimalno milju kuna, poslovanje firme, i ostale nebitne informacije.


Ja odustajem od lorisa i slicnih…

nevjerojatno


Zato i postoji opcija ignore [thumbsup]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Loris, bez uvrede, ali Vaše konstatacije nemaju puno veze sa zdravim razumom! Iako sam svjesna toga da ljudi pišu svašta iz razno-raznih razloga i da to sve ne treba previše ozbiljno shvaćati, stvarno ste pretjerali s omalovažavanjem ove izvanredne firme. Cijena ove dionice naprosto mora rasti jer firma posluje odlično i poslovati će još bolje. Ali mislim da to ionako znate.


Loris, bez uvrede, ali Vaše konstatacije nemaju puno veze sa zdravim razumom! Iako sam svjesna toga da ljudi pišu svašta iz razno-raznih razloga i da to sve ne treba previše ozbiljno shvaćati, stvarno ste pretjerali s omalovažavanjem ove izvanredne firme. Cijena ove dionice naprosto mora rasti jer firma posluje odlično i poslovati će još bolje. Ali mislim da to ionako znate.

moj dragi kolega,

napišite činjenicu koja će i mene uvjeriti da je kupnja iznad 115 Kuna dobra i prvi ću udarati po asku [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ma ne mogu više, izuo me čovjek načisto.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close