ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 15:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa nije ova igra napravljena za nas male.da je za nas mogli bi kupovati manje pakete.
par fondova će to pokupit i tu je kraj priće. [bye]

I opet cu ja.

Komentari na izvjesce, profitabilnost, mogucnost rasta i industriju 2 stranice foruma.

Komentari na mogucnost skupljanja love na malo pa sve u jedan paket da bi se kupilo na 109 i prodalo na 130 preko 10-20 strana foruma.

Ajmo sada iskreno, koga bi uprava radije zeljela za investitore (nije nevazno); one koji samo razmisljaju na koji nacin doci po 109 kuna dionica jer je sada 130 a uopce ne kuze business i briga ih, samo da zarade na svojih 10,000 kuna 2,000 kuna ili one koji ce ulopziti preko 50 mil kuna recimo i koje zanuima business i finanicrati ce ga i na 30 kuna dionice i na 300 kuna dionice.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

jel ti ulazes u dionice zato da bi kuzio biznis i financirao ga, ili da zaradis svojih 10 000, 2000 ili XXXX kuna ili čega već???

ja sam ovdje samo zbog para, ti kako hoćeš

http://www.youtube.com/watch?v=1rp-fnJreMk

Frankly my dear, I don't give a damn!

ljudovi ovak, na ovim cijenama za mene je adpl kupnja života…
dividenda 5,64%, pa to nema ni u jednoj banci, dionica koja je u krizi poslovala savršeno!!
Ako ide dolje samo dokup…
Lijep pozdrav

Danas se prodaje po bidu, ask više nije u modi [sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Vidim da su se na temi aktivirali brokeri, kolege čuvajte se, pamet u glavu.


ljudovi ovak, na ovim cijenama za mene je adpl kupnja života…

imaš na 132 kn na prodaji 1374 komada…pa što ne kupuješ tu tvoju "kupnju života"?? [undecid]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

kupnja danas neutaziva. [thumbsup]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Za one koji su se nadali ništa od kupnje malih:

ADPL_sudjelovanje u postupku prodaje
Poštovani,

Nastavno na Poziv za prikupljanje interesa za kupnju 1.045.000 dionica izdavatelja AD Plastik d.d. Solin, objavljen dana 08. lipnja 2011. u Poslovnom dnevniku, a s obzirom na upite i špekulacije po financijskim forumima o mogućnosti sudjelovanja u kupnji putem ovlaštenog investicijskog društva na način da društvo djeluje za račune više klijenata koji pojedinačno ne zadovoljavaju uvjete iz objavljenog poziva u smislu količine dionica koju kupuju, kao organizator prodaje pojašnjavamo uvjete iz objavljenog poziva. Naime, kupac dionica može biti domaća odnosno strana fizička ili pravna osoba, sukladno propisima Republike Hrvatske, samo ukoliko je za količinu od najmanje 10.000 dionica spreman platiti iznos od najmanje 1.094.800,00 kn, pri čemu potencijalni kupci iskazuju interes navođenjem osobnih podataka, količine dionica i adrese elektroničke pošte za korespondenciju.

Slijedom navedenog potencijalnom kupcu čija ponuda ne zadovolji minimalni uvjet količine dionica koja je predmet kupnje neće biti omogućeno sudjelovanje u postupku prodaje, te na isto skrećemo pažnju investicijskoj javnosti, a posebice s obzirom na činjenicu da pozivom na odredbu članka 351. stavak 1. točka 3. Zakona o tržištu kapitala nije objavljen prospekt.

FIMA Vrijednosnice d.o.o.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

dosta je da 2 veća ulagača kupe po 2-3 paketa po 10.000 komada te da iste počnu prodavati u dijelovima na burzi…. ako kupe po 109 kn, da prodaju po 120 kn imaju jako lijepu zaradu na brzaka…
zato ću ja sačekati rasplet svega ovoga jer pad cijene na 115-120 kn je lako moguć, a vidim da po iskrcajima zadnjih dana tako misle i drugi ulagači [sealed]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

kakvo majstorsko iskrcavanje na 131 kn!
lik stavi malo veći nalog na kupnju na 130,xx kn, pa tako potakne male da skidaju naloge koje stavlja na prodaju na 131 kn, svaka čast [thumbsup]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Kome se isplati kupovati iznad 110 Kuna ???

Samo onome koji će u dokupu kupiti 10.000 komada ili više po 109 odnosno 102 Kune , sada se isplati lagano održavati cijenu na visinama 130.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close