ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jel ovo tehnički odbijanac il stižu kakve dojave iz fime? u svakom slučaju ja se podebljal na 135.

slažem se sa gore navedenim da bankama treba lova, a ne dionice. uz to, mislim da je svima u interesu u sloveniji da se ta priča sa preventom što prije završi, jer je tam zbog njega ispala prilična frka.


cijena bi vec sama otisla gore da prodavac ne forsiraju na 135 nego da si stavi iznad [bye]

kakav prodavač? pa ovo su špekulanti srokali dole jer su bili sigurni da će dobit po 109. Sada kada su malo bolje pročitali fimin poziv i razmislili više nisu tak sigurni u paketiće i 109 kn [lol] [lol] ali ne bojim se ja za njih – budu oni to sve vratili po cca 160 [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Fima odbila prodaju parcijalnih paketa za male dioničare, najmanji paket ostaje 10.000 komada sada i službeno .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Fima odbila prodaju parcijalnih paketa za male dioničare, najmanji paket ostaje 10.000 komada sada i službeno .

Promijeni brokera pa ćeš moći kupovati i parcijalno [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

čovjek digne cijenu pa vam se polako iskrcava..

Najmanji paket je i do sada bio 10.000 komada. To nije ništa novo.
Brokerska kuća uvijek može kupiti za sebe (znači na svoje ime) i ti s njom riješiš prijenos, pa ako treba i preko javnog billježnika.
Ovaj odgovor koji ste dobili putem maila, više govori o volji/želji brokerske kuće no o stvarnom stanju…

o novoj dokapitalizaciji NLB.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

cijena se drži namjerno visoko da vam se netko iskrca po toj cijeni…pričekajte drugi tjedan da vidite šta će biti sa tim PAKETIMA ŠTO DOLAZE…



cijena bi vec sama otisla gore da prodavac ne forsiraju na 135 nego da si stavi iznad [bye]

kakav prodavač? pa ovo su špekulanti srokali dole jer su bili sigurni da će dobit po 109. Sada kada su malo bolje pročitali fimin poziv i razmislili više nisu tak sigurni u paketiće i 109 kn [lol] [lol] ali ne bojim se ja za njih – budu oni to sve vratili po cca 160 [thumbsup]
[/quote]
pa upravo tako -spekulant(i) .tome se i cudim.kad vec spekuliraju,kako ne dokuce da im je bolje izac po 145-150 nego 135?? [bye]

Kupci paketa imaju cijenu od 102 Kune kada im se pridoda dividenda, a to je 26% popusta na sadašnju cijenu.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ja nemogu vjerovati kako ljudi mogu poistovjecivati prodaju paketa od 25%+ odjednom, i ovu sada prodaju..pa ljudi znate li vi sto sve povlaci kupiti takav veliki paket odjednom? I sam sam nakratko pao u ovu foru s "parcijalnom kupnjom" no onda sam malo sjeo i razmislio i vidio da nista od toga te kupio ljepo dionice na burzi…nikakvi mali ovo nece dobiti, a prilicno sam siguran da ce se paket rasprodati…jedina opasnost je sto slovenci mogu reci da ne zele prodati (nije obvezujuca ponuda niti kupac niti prodavatelj nemaju nikakve obaveze)

Hao, poslao sam ti poruku na koju ne moraš odgovarati – ovo je odgovor 🙂


Kupci paketa imaju cijenu od 102 Kune kada im se pridoda dividenda, a to je 26% popusta na sadašnju cijenu.

Ja neznam kolega stvarno kako vama osnovne stvari nikako nisu jasne. Ako kupci paketa imaju dividendu onda je imaju i kupci na burz tako da razlika nikako nije 26 % . A da ne pričamo o tome kako nije sigurno da kupci paketa uopće imaju dividendu, a još manje da će te paketa pokupovat po 109,xx kn.

A dalje je uopće upitno da li će proći na dražbi mali paketi ( a pod malim paketima mislim na ove od po 10 000 kom) , ako kupnja prođe u npr 10 većih paketa od po 100 000 kom pa čak i po cijeni od 109,xx kn to uopće ne bi trebalo utjecati na cijenu na burzi jer se takvi kupci sasvim sigurno neće odmah iskrcavati.

New Report

Close