ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ovdje i dalje netko prodaje a netko kupuje ili [huh]

Mislim da netko želi poplašit da bi jeftinije kupovao!
Doduše to je samo moje skromno mišljenje!

Lp
[thumbsup]



ovdje i dalje netko prodaje a netko kupuje ili [huh]

Mislim da netko želi poplašit da bi jeftinije kupovao!
Doduše to je samo moje skromno mišljenje!

Lp
[thumbsup]
[/quote]
a ne znam…ima kupnje tak da očito nitko nije preplašen [smiley]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

svaki put kad mene jadnog malog dioničara ADPL krene hvatati napadaj panike, samo pogledam zadnjih desetak izvješća i prosjek ulaza pa se brzo smirim…

bit će da nas je više takvih unutra..

HT ostaje dominantna dionica, Ina je velik potencijal, ali i rizik

http://www.vecernji.hr/biznis/ht-ostaje-dominantna-dionica-ina-je-velik-potencijal-ali-rizik-clanak-283732

Među najvećim dobitnicima u prvom tromjesečju sigurno su i Petrokemija i AD Plastik, čiji rezultati prate sektor u Europi.

p.s. u članku "nekakve analize" sam zadovoljan što se spominje ADPL jer ipak prema poslovnim rezultatima spada među top 5 tvrtki na ZSE. Vidljivo je perspektivna dionica ADPL sa perspektivom rasta a među nabrojanim u članku su je smjestili "među 10 probranih" na ZSE.

Štednja je mudrost trošenja.

c’mon,… kad ce dividenda!? pun sam kosipak kostica [shocked]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Što će ti dividenda vise se zarađuje na relaciji 125-130 pa tako u krug, s tim da tako možes svakih 10tak dana . ADPL je ko stvorena za to 😉 [thumbsup]


Što će ti dividenda vise se zarađuje na relaciji 125-130 pa tako u krug, s tim da tako možes svakih 10tak dana . ADPL je ko stvorena za to 😉 [thumbsup]

KOlega tako cete raditi dok jednog dana nece ADPL odletiti u +20kn, a vi cete ostati cucati na 125kn i cekati cudo..onda cete se tako pozeljeti ponovno igrati nakon skoka, pa cete kupiti na vrhu, a ADPL ce malo u korekciju i ode vama sav taj trud sjedenja za kompjuterom..

...


Što će ti dividenda vise se zarađuje na relaciji 125-130 pa tako u krug, s tim da tako možes svakih 10tak dana . ADPL je ko stvorena za to 😉 [thumbsup]

to kaj se zatrejda to mi je za izvest zenu na veceru… al ja vidim plastiku dugorocno pa ak sam toliko ulozio u njih bila bi i dividenda ok zar ne?
HaoRen [thumbsup]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"



Što će ti dividenda vise se zarađuje na relaciji 125-130 pa tako u krug, s tim da tako možes svakih 10tak dana . ADPL je ko stvorena za to 😉 [thumbsup]

KOlega tako cete raditi dok jednog dana nece ADPL odletiti u +20kn, a vi cete ostati cucati na 125kn i cekati cudo..onda cete se tako pozeljeti ponovno igrati nakon skoka, pa cete kupiti na vrhu, a ADPL ce malo u korekciju i ode vama sav taj trud sjedenja za kompjuterom..
[/quote]

Ja si imam dva protfelja ADPL jedan koji mi je prosjek ulaza 120, i to si vodim u jednom zasebnom xls i to drzim sljedecih 100 godina.

Ovo sto trejdam je portfelj 2 u kojemu skupljam manje kolicine na razinama 125-125.50 a izlazim 130+ mali je iznos al mene veseli a dividenda kolika god da bude ja sam je sigurno s ovim trejdanjem (sta vi kazete za burek) odavno vec zaradio.

A ta filozofija drzanja je katastrofa i opekao sam se ove godine 3 puta :

Belje 116 mi bilo malo pa na kraju prodao po 96
Viro 495 mi bilo malo pa na kraju prodao po 455 i 440 a jedan dio koji je bio ulaz po 380 pricekao divdendu pa i to prodao.
HT po 185-190 a moglo se po 316 il koliko je vec bilo.

tko nije prodao taj nije ni zaradio, nisam investicijski fond pa da si priznajem nerealizirane dobitke 😛

A o ADPL i njenoj buducnosti, razvoju i svemu znam jako puno i to je dionica buducnosti u koju ne treba sumljati (neznam sto ce biti s preventovim paketom niti me zanima).

@bocvana

U prvom odlomku kažeš: "Ja si imam dva protfelja ADPL jedan koji mi je prosjek ulaza 120, i to si vodim u jednom zasebnom xls i to drzim sljedecih 100 godina."

I onda par redaka dalje ovo: " A ta filozofija drzanja je katastrofa "

Ajde se ti lijepo odluči, da li držiš ili ne držiš, šta je katastrofa, a šta nije.

Kupnja nikad jača
Najbolje ponude ADPL-R-A
Kupnja Cijena

50 128,03
102 128,02
80 128,01
1.756 128,00
100 127,04
1.000 127,00
100 126,68
11 126,67
200 126,66
500 126,65
Cijena Prodaja

129,00 1.055
129,30 100
129,50 50
130,00 250
130,90 12
130,91 28
130,95 35
131,00 100
131,96 2
131,97 242

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Raste cijena.Stigao je info o dividendi?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close