ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Piše da je ARBANAS prije toga prodao svoj udio u ADPL-u i u ACM-u.
Izgleda da se sad odlučio vratiti, jer je vlasnik ACM POTHVATI d.o.o. upravo ARBANAS.
A u ACM-u 40% dionica drži također ACM POTHVATI d.o.o. [smiley]
Zabavno.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Ono što je tu zabavno je trenutak ulaska u plastiku onda i sada


Promjene u top 10!?
Da li netko zna nešto više o ACM POTHVATIMA?


Nisu nikakve promjene.
ACM pothvati su te dionice prebacili na skrbnički račun HPB tijekom 2009.godine, nisam siguran za godinu ali već sam pisao o tome.

Dakle,
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. -40.000 94.108
9. ACM POTHVATI D.O.O. 40.012

to je sve ACM Pothvati d.o.o., zašto su sada dio vratili na osnovni račun ne znam ali nisam ni razumio zašto su prebacivali sa osnovnog na skrbnički.

p.s.ACM pothvati su dio ovog paketa koji imaju stjecali na razinama 40-80 kn tokom 2008.g. i tijekom 2009.godine. Iznad 80 kn nisam vidio da su kupovali…

Štednja je mudrost trošenja.

Po SKDD, ACM Pothvati – 16.10.2008. sa 38.000 dionica ušli su u top 10,
24.10.2008. sa 42.382 dionica izašli,
04.11.2008. sa 40.104 dionica u top 10,
30.01.2009. imali su 117.000 dinica,
08.05.2009. sa 91.000 dionica izašli

Promjene u top 10:
out ACM Pothvati…

Šta se tu desilo??? Zadnja 121,01 [shocked]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Nenad Bakić postao je treći najveći vlasnik AD Plastika ( ZSE:ADPL-R-A) nakon prošlotjedne kupnje 509 dionica čime je njegov udjel povećan na 3.06 posto

http://www.cro-rss.com/article_nenad_bakić_treći_najveći_vlasnik_ad_plastika_i_četvrti_dom_holdinga__17133681.htm


Šta se tu desilo??? Zadnja 121,01 [shocked]

možda netko zna neš šta ćemo mi tek saznat???

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Prodali su oni koji su bili na prodaji na 135 i na 139 ili 140 bilo je po preko 1 000 komada po svakom od ta dva naloga, sada toga više nema.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

poklopilo me

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Do kraja dana oporaviti će se kupnja, a tko je želio istrest, istresao je.
Ionako nema pomaka do konkretnih vijesti.


Do kraja dana oporaviti će se kupnja, a tko je želio istrest, istresao je.
Ionako nema pomaka do konkretnih vijesti.

Bravo zeba,bio si u pravu.Pozdrav.

New Report

Close