ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako vam neko iz dana u dan srozava prosjek da napravi jeftiniji dokup….
svaki dan ovaj nalog od 430 komada sve niže a uvijek se nađe neko ko se postavlja još niže….





….Ono što će se uskoro desiti je SMJENA GENERACIJA, uprava je pomlađuje, ali Bobanova je i danas zadnja….možda ostane eksterni igrač kao Lalić u ZAPIju
[thumbsup]

jel to znači da če kao i zapi otiči s burze?
[/quote]
ADPL kotira relativno dugo na burzi, al ne postoje ni teoretske predispozicije da ode sa TK kao ZAPI….
Osvrt, još uvjek najveća kočnica za cijenu ADPL je onaj famozni paket od preko 100 milja kn koji slovenci žele i moraju rješti, zato smo još uvjek na ovim razinama…
Kad razgovaram sa krugom frendova i kad me pitaju za savjet gdje parkirati neku paru odgovor je prilično jednostavan zar ne plavi
[thumbsup]
[/quote]

A zašto Rusi nisu htjeli kupiti taj paket?
Znaju li oni nešto loše o adpl?
Pa svaki ozbiljan vlasnik bi htio večinski paket.
Osim ako firma nije u problemima.
Onda je ni postoječi vlasnik ne želi
[/quote]
…ajd probacu redom…
1)A zašto Rusi nisu htjeli kupiti taj paket?
Tko je 30% vlasnik ADP-a?
http://www.aequipment.ru/eng/
Aerospace Equipment Corporation is one of the largest aircraft instrument building companies in Russia. Corporation’s products include aircraft instruments, avionics and simulators.
Oni su jednostavno Rusi…odnosno ne mislim kako su spremni preuzimati kompaniju van njihovog core biznisa, oni su partner ADP-u, pomoc za njihove operacije u Rusiji.
2)Znaju li oni nešto loše o adpl?
Mislim da znaju bas sve u ADPu jer su upravo bili kljucni kod due dilligence-a za ponudu kupnje Sealynxa, sto znaci da znaju dosta dobrih stvari, a i spremni su na dokapitalizaciju kako mi se cini
3)Pa svaki ozbiljan vlasnik bi htio večinski paket.
Osim ako firma nije u problemima.
Onda je ni postoječi vlasnik ne želi
Ponovicu…oni su Rusi…to puno toga objasnjava + imaju poprilicno novaca za razna partnerstva/ulaganja van svog core biznisa bez pretenzija da SADA preuzmu ADP.

Ovo rušenje danas u samo dva naleta je valjda nečija priprema za jeftiniji dokup. Ili prijeka potreba za gotovinom, ne vidim treći razlog.


Ovo rušenje danas u samo dva naleta je valjda nečija priprema za jeftiniji dokup. Ili prijeka potreba za gotovinom, ne vidim treći razlog.

Mislim da se ADP mgt sprema na MBO…

Danima ni slova o ADPL.Je li to zatišje pred buru dobrih vijesti?

I trgovanje je skoro zamrlo.
Čeka se dividenda?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Danima ni slova o ADPL.Je li to zatišje pred buru dobrih vijesti?


I trgovanje je skoro zamrlo.
Čeka se dividenda?

Čeka se: 1.rezultat poslovanja prvog kvartala
2.dividenda
3.ev.pruzimanje "francuza"

A rezultati bi mogli biti:
– kakvi?
– kad?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


A rezultati bi mogli biti:
– kakvi?
– kad?

1.Rezultati poslovanja prvog kvartala – po najavi predsjednika uprave pozitivni,konac travnja.
2.Objava dividende – ako je po 2010. u lipnju.
3.Ev. preuzimanje francuza – po objavljenom konac svibnja.

Promjene u top 10!?
Da li netko zna nešto više o ACM POTHVATIMA?


Promjene u top 10!?
Da li netko zna nešto više o ACM POTHVATIMA?

Ukoliko se ne varam… to je podružnica AUTO CENTAR MERKURa… djelatnosti koje obavljaju s njma su: izvoz domaćih vina na područje Rusije, uvozo prerađivačkog aluminija, uvoz građevinskog čelika, leasing poslovi u Bjelorusiji, riječno brodarstvo i sl.
Od objekta Žitnjak su s prodajom skupa s AUTO CENTAR MERKUR ostvarili prihod od imovinskih prava u iznosu oko 12,07 mil. kuna.
Vjerojatno žele imati u portfoliu dionicu neke automobilske industrije…
Nego, kako je uspio HPB prodati "nezamijećeno" 40.000 dionica? Prodali su ACM-mu Pothvati, ili?

Pretpostavljam da su prodali acm-u.
Ono što je zanimljivo u ovome je

New Report

Close