ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hm, jel nije konsolidirano izvjesce na razini cijele grupe?

p.s. nitko sretniji od mene da sad u proljece odluce podijeliti dividendu no mislim da nece tako skoro a i pitanje o razvu dogadaja koja ce odluka biti. tak i tak nema bas previse veze jer je dividenda mozda 2% cijene pa to samo po sebi nije razlog za kupnju.. sva sreca da sam odavno unutra zbog drugih razloga pa je ona samo slag

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Hm, lijepo smo krenuli i sad ništa?! Promet slab, prva prodaja se popela na 134 do 137 i to je to. Nismo u fokusu. Evo, ja čekam na bidu pa ako se nađe koja dobra duša neka me usreći! [smiley]

Ajmo cure i dečki, idemo!
Rekao sam da sam unutra i da bih podebljao pa dajte rušite malo i riješite se briga! [wink]
Ili gore ili dolje, samo neka ne stoji bez prometa.

ja cijeli dan čučim i čekam, i nitko da mi proda. Iako bi rado jos dokupio veseli me i ovakva situacija, očito smo se riješili, tradera i špekulanata, ostali su ozbiljni investitori, cijena se stabilizirala, ovaj pad cijelog indeksa nas je minimalno povukao…. Samo da se riješimo još utega prodaje paketa

pa ovako, na prvi pogled .nakon izlaska ostalih izvješća , ovaj ADPL se čini još kao i najbolja investicija zasada na ZSE. Biti će zanimljivo vidjet što će biti sa paketom od 25% u utorak 22.02.


Biti će zanimljivo vidjet što će biti sa paketom od 25% u utorak 22.02.

da budem iskren, mislim da neće bit prodan, i to govorim mada sam pun adpla. mislim da reakcija neće biti negativna jer je očito da je lokvidnost na ovim razinama znatno pada što govori da zbilja malo ljudi prodaje. prije je po danu išlo prosječno 5000 komada, a sad se jedva 1000 nabere. na višim razinama će i likvidnost porasti…



Biti će zanimljivo vidjet što će biti sa paketom od 25% u utorak 22.02.

da budem iskren, mislim da neće bit prodan, i to govorim mada sam pun adpla.
[/quote]
Dražba je objavljena u Financial Times pa valjda će se naći zainteresiranih. Ipak banke vode postupak a ne neki amateri. A ako ovih dana ostale tvrtke ruše izvješća, adpl je imao najbolje od svih na zse pa može samo gore. [thumbsup]


ja cijeli dan čučim i čekam, i nitko da mi proda. Iako bi rado jos dokupio veseli me i ovakva situacija, očito smo se riješili, tradera i špekulanata, ostali su ozbiljni investitori, cijena se stabilizirala, ovaj pad cijelog indeksa nas je minimalno povukao…. Samo da se riješimo još utega prodaje paketa

Čuči onda i dalje – dočekat ćeš. Jer u utorak će ipak biti razočaranih kada saznaju da paket nije prodan pa će neki raspaliti po bidu. Ali ostaje i dalje činjenica da ADPL ima vrlo dobru perspektivu u nekakvom srednjem roku

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



ja cijeli dan čučim i čekam, i nitko da mi proda. Iako bi rado jos dokupio veseli me i ovakva situacija, očito smo se riješili, tradera i špekulanata, ostali su ozbiljni investitori, cijena se stabilizirala, ovaj pad cijelog indeksa nas je minimalno povukao…. Samo da se riješimo još utega prodaje paketa

Čuči onda i dalje – dočekat ćeš. Jer u utorak će ipak biti razočaranih kada saznaju da paket nije prodan pa će neki raspaliti po bidu. Ali ostaje i dalje činjenica da ADPL ima vrlo dobru perspektivu u nekakvom srednjem roku
[/quote]

Prodao si?

Nisam još

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Top 10 aktivni – HPB +48 komada, Bakić +700, PBZ -2182!

Danas opet bez komentara.Još 4 dana pa ćemo svi biti pametniji.Kolege,kakva su vam razmišljanja i nadanja za taj famozni 22.2.Pozdrav.

New Report

Close