ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Stvarno,gdje su oni prodavači po 1000 komada? Danas bi trebali nuditi po 132? Kaj su odustali?! [lol]

Prodaje se po manje, po 500 komada ali još uvijek prodaja dominira. Ima i kupnje ali lijepo čuči na 130 i čeka.
Kad im prođe jedan nalog stave novi ali bez dizanja cijene. Ovi što su dizali su kupovali manje od 200 komada…
Samo strpljivo.

Dok se može ht dobiti na -3,5% masa neće ni pogledati adpl na "samo" -1,5%.I to je to.Kad se raščisti situacija s janezima promijeniće se stvari.

Sutra se očekuje stampedo drhtavaca na Belju,Ingri, Dalekovodu.Samo neka nepovuku i adpl jer nema baš nikakvog razloga za to.Samo da se riješimo zmajčeka 22.2.i da cijena lagano opet krene gore kako to ova dionica i zaslužuje. [thumbsup]


Sutra se očekuje stampedo drhtavaca na Belju,Ingri, Dalekovodu.Samo neka nepovuku i adpl jer nema baš nikakvog razloga za to.Samo da se riješimo zmajčeka 22.2.i da cijena lagano opet krene gore kako to ova dionica i zaslužuje. [thumbsup]

http://www.glgroup.com/News/As-Auto-Sales-Improve-In-2011-BRIC-Markets-Will-Lead-The-Way-52558.html

Zanimljivo će biti 22.2. Nadam se da će ipak uspjet prodati paket, po mogućnosti da ponude jedno 30-50% iznad tih 109 :). A i da nitko ne kupi, ulazak u crobex je 18.3. Samo me zanima kolika će biti dividenda…

pa ja ne očekujem neke pretjerano visku dividendu rezultati ove godine su puno bolji nego lani a također dobit ADPL grupe je navodno jako velika.

lani je bilo 1,5 kn po dionice da bude 100% povecanje to je opet 3 kn.

ulazak u crobex je ipak u ovom slučaju ključniji za formiranje cijene.

prosle je godine dividenda bila odlucena u srpnju ako se dobro sjecam a isplacena u kolovozu pa se treba jos poprilicno strpiti, jel da?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

@mi5

pa treba se strpiti, a tko je rekao da ne treba? čisto me zanima što će u tom pogledu odlučiti.


@bocvana

kako to misliš navodno dobit grupe velika? Oba izvješća su izašla, konsolidirano i nekonsolidirano.

Meni se baš sviđa što i danas ne pada dok se skoro sve crveni… Blizu je utorak i vrijeme je da prestane padati. [smiley]


prosle je godine dividenda bila odlucena u srpnju ako se dobro sjecam a isplacena u kolovozu pa se treba jos poprilicno strpiti, jel da?

pa moguće ja da bude odluka i ranije, u biti puno ti tu sad faktora igra.
sigurno onaj tko preuzme preventov paket će jako biti zainteresiran za dividendu, a i ullaskom u crobex uprava će nastojati biti transparentna i sto prije donijeit odluku o dividendi.

sto se tiče ADPL sažetak:

1. ADPL izvjestaj – odličan [thumbsup]
2. ADPL grupa fenomenalna
3. ulazak u crobex , fondovima ce postati jako zanimljiva dionica
4. uprava je kupovala znaci da imaju saznanja da su rezultati super
i 5. na kraju sigurno ce biti dividende ne sad neka ogromna al lijepo je iamti dionicu u portfelju koja donosi dividendu.

sve u svemu strong buy.

a u ostalom kako je burza ovih dana u crvenom niti i neznam gdje mi je pametnije uložiti.

ovo sto imam u HT i VIRU čeka. ostatak mi je crven ko onaj mađarski mulj [undecid]


@bocvana

kako to misliš navodno dobit grupe velika? Oba izvješća su izašla, konsolidirano i nekonsolidirano.
[/quote]

izaslo je nerevidirano konsolidirano. cekaj da izađe revidirano. ove godine im je revizor netko iz Big 4 jer su morali raditi konsolidaciju cijele grupe. tako da neznam jel to sto je objavljeno bas najtocnije al to sto cujem da vjerovatno i nece previse odstupati (ako i bude odstupanja).

New Report

Close