ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,65
1.456
125
11,65
11,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sory ovdje di sam ja youtube je zabranjen…..Daj nesto sto nije zabranjeno 🙂

...


Sory ovdje di sam ja youtube je zabranjen…..Daj nesto sto nije zabranjeno 🙂

Da nisi u Remetincu? 🙂

The greatest trick devil ever pulled is convincing the world he doesn’t exist.
Tako nekako. 🙂

Show me the Money!

Čovjek je u Kini ako se nevaram.Jesam pogodio HaoRen?



Prodaja Volkswagena u Kini poskočila je gotovo 36 posto na godišnjoj razini.
http://www.poslovni.hr/vijesti/volkswagen-do-2018-otvara-40-tisuca-novih-mjesta-171343.aspx
[thumbsup]

Automobilska industrija se oporavlja.
To je sasvim sigurno.
I dugoročno je ova cijena još jako jeftina

Ali za Plastik nije bitno kinesko ili brazilsko tržište.
Transport previše zarade proguta.
Nije im ček ni isplativo vozit dijelove iz hrvatske u Srbiju, nego misle tvornicu gradit nakon potpisa ugovora.
[/quote]
Dečki to sam stavio samo radi ilustracije rasta autoindustrije u čemu se očito svi slažemo.
Adpl ionako ne radi samo za vw nego za gotovo sve,je li tako?
Glede transporta super što rade tvornice gdje im je isplativije, neka se šire i dalje!
Tako da se ne brinemo za sljedeća izvješća.
Najbitnije da je 22.02.sve bliže a time i rasplet oko ponude za preuzimanje. [thumbsup]
Jedina tamna mrlja je što se i dalje smanjuje trezor ali bez toga ne bi bilo jeftinog dokupa [wink]


Najbitnije da je 22.02.sve bliže a time i rasplet oko ponude za preuzimanje. [thumbsup]

To je bitan datum samo brzopoteznim ulagačima. Bez obzira na ishod javne dražbe, nema razloga da ADPL padne a ako se kojim slučajem proda paket raspoloženom kupcu ——–> raketa na 200.
Najbitnije je uspješno poslovanje u ciklusu koji je započet

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Btw. ADPL trenutno nije u Crobex, a prilikom slijedeće revizije u ožujku, gotovo sigurno ulazi u Crobex.
Što će to značiti, valjda znate.

lp [thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega plavi.Koji su glavni parametri koji se gledaju da bi neka dionica ušla u Crobex? Jedan je sigurno i promet dionice a taj je na strani ADPL.Unaprijed hvala na odgovoru.Pozdrav.


Kolega plavi.Koji su glavni parametri koji se gledaju da bi neka dionica ušla u Crobex? Jedan je sigurno i promet dionice a taj je na strani ADPL.Unaprijed hvala na odgovoru.Pozdrav.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=179

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Najbitnije da je 22.02.sve bliže a time i rasplet oko ponude za preuzimanje. [thumbsup]

To je bitan datum samo brzopoteznim ulagačima. Bez obzira na ishod javne dražbe, nema razloga da ADPL padne a ako se kojim slučajem proda paket raspoloženom kupcu ——–> raketa na 200.
Najbitnije je uspješno poslovanje u ciklusu koji je započet
[/quote]

Što se tiče poslovanja tj nastavak uspješnog poslovanja je neupitan. Za ostalo nemam pojma! [thumbsup]

Ovdje sam se nadao dokupu na cca 130 kn.
Kupnja se mudro povukla, štoperi na pozicijama, ali cijena nikako da padne.
Nije da sam nešto razočaran jer sam se prilično napunio, ali …
Očito nema baš nikog da prospe po bidu.

Slabo komentara danas.Svi ostali bez teksta,tako će i biti sve do 22.2. a onda? Nadam se da ide up,barem 10% da budem skroman. [lol]


Slabo komentara danas.Svi ostali bez teksta,tako će i biti sve do 22.2. a onda? Nadam se da ide up,barem 10% da budem skroman. [lol]

Skroman si!!!!!!!

New Report

Close