ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/128112/Default.aspx

A pogle ovo…

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!




Ćujte bilo kako bilo, za sada je sigurno da postoje minimalno 2 igrača koji će se natjecati za dioince. Tako kaže stečajni Upravitelj Preventa.

može li link molim vas, ili izvor ovih vijesti?

[/quote]

Napisao je vodoinst 26.1. tu na forumu da je u Businessu u tiskanom izdanju stečajni upravitelj rekao da su poslana pisma namjere o preuzimanju paketa. Koliko vidim u online izdanju o tome nema ni riječi tako da bi u slučaju da je to zbilja točno kolega vodoinst mogao staviti skreniran/poslikan taj članak na forum jer ovako ništa od tog ne drži vodu.
[/quote]


evo pronašao šifru te prepisujem najbitnije
str-6
Stečajni upravitelj Prevent Globala
Boris Kastivnik traži pojedinačne
kupce i izravnim ponudama, ali ne želi
reći komu je ponudio pakete.
Stečajni upravitelj Prevent
Globala Boris Kastivnik
kazao je za Business.hr kako
kupci za te dionice još nisu
pronađeni,
ali da su neke pojedinačne
ponude ipak poslane.

nemam ništa protiv drukanja, ali dajte bar malo mjere i bar trag argumenata[undecid]
BTW mislim da je plastika odlična firma koja će vrijediti više!

kolega Plavi, jel znate vi da su ovakve stvari kažnjive??

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!





Ćujte bilo kako bilo, za sada je sigurno da postoje minimalno 2 igrača koji će se natjecati za dioince. Tako kaže stečajni Upravitelj Preventa.

može li link molim vas, ili izvor ovih vijesti?

[/quote]

Napisao je vodoinst 26.1. tu na forumu da je u Businessu u tiskanom izdanju stečajni upravitelj rekao da su poslana pisma namjere o preuzimanju paketa. Koliko vidim u online izdanju o tome nema ni riječi tako da bi u slučaju da je to zbilja točno kolega vodoinst mogao staviti skreniran/poslikan taj članak na forum jer ovako ništa od tog ne drži vodu.
[/quote]


evo pronašao šifru te prepisujem najbitnije
str-6
Stečajni upravitelj Prevent Globala
Boris Kastivnik traži pojedinačne
kupce i izravnim ponudama, ali ne želi
reći komu je ponudio pakete.
Stečajni upravitelj Prevent
Globala Boris Kastivnik
kazao je za Business.hr kako
kupci za te dionice još nisu
pronađeni,
ali da su neke pojedinačne
ponude ipak poslane.

nemam ništa protiv drukanja, ali dajte bar malo mjere i bar trag argumenata[undecid]
BTW mislim da je plastika odlična firma koja će vrijediti više!

kolega Plavi, jel znate vi da su ovakve stvari kažnjive??
[/quote]

Stečajni upravitelj Prevent
Globala Boris Kastivnik
kazao je za Business.hr kako
kupci za te dionice još nisu
pronađeni,[/b] ali da su neke pojedinačne
ponude ipak poslane.

[/b]

Ne branim plavog,ali da se isčitati da su/je min 2 koje su poslali ponude.

Srdačan pozdrav

kolega, branite vi pravog koliko hoćete, meni to ne smeta, ipak ste vi stari ingraši,

ali logika vam ne štima, jer ponude koju se poslane, ne znači da će se isti i odazvati, odnosno natjecati.
pogotovu ne “sigurno”.

srdačan pozdrav i vama.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


kolega, branite vi pravog koliko hoćete, meni to ne smeta, ipak ste vi stari ingraši,

ali logika vam ne štima, jer ponude koju se poslane, ne znači da će se isti i odazvati, odnosno natjecati.
pogotovu ne "sigurno".

srdačan pozdrav i vama.

Sve jasno ali ako je netko poslao ponudu očito ju nije poslao bez razloga, jer u protivnom ne bi niti slao. Ako je polog u visini 3,7 mil kn (ako se ne varam, ako se varam ispravite me) onda možemo zaključiti da se radi o nekoj dozi ozbiljnosti kod potencijalnih (su)vlasnika, zar ne?

Sigurno jest da više njih još kalkulira ( bez daljnjeg ), stoga nisu ludi da na prvu kažu – da zaintersirani smo. Ono što je bitno jest to da osoba koja namjerava kupiti ovaj paketić dionica trebala bi se konzultirati sa upravom i izaći s idejama i planovima za budućnost.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Fima-trazi-vlasnika-za-paket-od-25-76-posto-AD-Plastika

Srdačan pozdrav

Dali eventualni kupac ima obavezu davanja ponude za preuzimanje ?

du du du .. nema nam pomoći


Dali eventualni kupac ima obavezu davanja ponude za preuzimanje ?

Da, po prosjeku zadnja 3 mjeseca. od 22.11.2010. trenutno 123 kn koliko me sjećanje služi, a do 22.2. pretpostavlje se i nešto više. Ako je cijena u nadmetanju viša od tromjesečnog prosjeka onda ide ta viša cijena.

kad će ovdje izvješće? [proud]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

+ 35.739.206

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

U konsolidiranom 54 milje dobit [thumbsup]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


+ 35.739.206

krivo gledaš

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

da ok je samo sto je tu pola tecaj ali dobro, nije lose.
cak sam ocekivao puno vise. (pogotovo sto se tice prihoda

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close