ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Cijena na dražbi je 109,xx . Kupac će biti, ako ga bude Rus . I onda ima većinsko vlasništvo,i dužan je dati javnu ponudu. Po cijeni koja je naviša postignuta u zadnja 3 mjeseca .

Neznam što kupci očekuju u ovom trenutku od dionice.


kolega, ne obmanjujte svekoliko pučanstvo sa ovakvim pamfletima
[/quote]

ISPRAVITE ME AKO GRIJEŠIM !

Ili Vam više odgovara varijanta tromjesečnog prosijeka ? ILI se nadate da se kupac može pozvati na odredbu po kojoj čak nema ni obvezu preuzimanja ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




Cijena na dražbi je 109,xx . Kupac će biti, ako ga bude Rus . I onda ima većinsko vlasništvo,i dužan je dati javnu ponudu. Po cijeni koja je naviša postignuta u zadnja 3 mjeseca .

Neznam što kupci očekuju u ovom trenutku od dionice.


kolega, ne obmanjujte svekoliko pučanstvo sa ovakvim pamfletima
[/quote]

ISPRAVITE ME AKO GRIJEŠIM !

Ili Vam više odgovara varijanta tromjesečnog prosijeka ? ILI se nadate da se kupac može pozvati na odredbu po kojoj čak nema ni obvezu preuzimanja ?
[/quote]
ili, ili, ili….. kolega, pa dajte pravu informaciju, ako je znate

Ja sam je dao u prvom postu . Koja je Vaša PRAVA informacija ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


***kolega Lebowski vaš post spada pod vic dana… Rusi koji su manje razvijenu firmu plaćali 240 kuna sad se po vama neće pojaviti na dražbi i još kao nitko se ni neće pojaviti pa će ići drugi krug, da možeš mislit [smiley] …gle nemorate tako naivno drukat, ima dionica dosta za sve, nisu potrebni crni ni bijeli scenariji nego realni, a realni govore da je dionica strahovito podcijenjena neovisno o eventualnom preuzimanju

Dvije su činjenice neoborive u ovome trenutku:

početna cijena od 109,xx kn na javnoj dražbi
cijena od 141 kn na burzi

Sve ostalo su špekulacije. Treba reći i kako za ovu dražbu ne zna baš previše ljudi, jer se vijest još uvijek nije pojavila u medijima. Mislim to u smislu utjecaja vijesti na cijenu dionice.

Ako je ADPL podcijenjena, zbog čega je početna cijena procijenjena na 109,xx kuna, to je pitanje dana…

@lebowski vjerojatno prosjek zadnja 3 mijeseca.

Ajde ne meljite gluposti svi skupa.

Kao prvo za Prevent i da će prodavati svoje dionice na burzi se zna najmanje 4 mjeseca!

Kao drugo da se nece pronaci ponudac za paket od Preventa je najveca glupost koju sam procitao tako da drugi krug mozete zaboraviti

Kao trece cijena je sada na burzi sa 30% premijom na 109 kuna, mislim da je to vrhunska premija, momentalna cijena je nesto drugo

Kao cetvrto postoji razlog zasto se firma prodaje insiderima prije izvjesca jer uopce ne sumnjam da ce kupac biti ili uprava ili rusi

Kao peto uopce necu spominjat amortizaciju i zasto je takva

Dalje

kao sesto cijene je momentalno porasla zbog ne konsolidiranog izvjeca za koji se govori, a o tome neznam nista sigurno, da ce izaci vec mozda ovaj petak i trebalo bi biti izvrsno, barem nekome tko poznaje tematiku makar mislim da ce i obicni lapani viditi da je mrak

kao sedmo, bojim se da je mala korekcija nakon izvjestaja neminovna jer na to me vise upucuje povecani volumen, makar znanje i graf koelge DELUX-a je neupitan, samo mislim da ce ipak jos koji put ispod 130, jako kratko ali ce se dat ubost nesto, Ispod 120 mislim da nikada vise dionica nece bit, to i ak se dogodi stock split za par godina 🙂

Zakljucno

Ako jos netko misli da u narednih godinu dana ne treba imat ovo dionicu u portfelju neka promjeni zanimanje ili hobi

Dalje svako po svom

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



***kolega Lebowski vaš post spada pod vic dana… Rusi koji su manje razvijenu firmu plaćali 240 kuna sad se po vama neće pojaviti na dražbi i još kao nitko se ni neće pojaviti pa će ići drugi krug, da možeš mislit [smiley] …gle nemorate tako naivno drukat, ima dionica dosta za sve, nisu potrebni crni ni bijeli scenariji nego realni, a realni govore da je dionica strahovito podcijenjena neovisno o eventualnom preuzimanju

Dvije su činjenice neoborive u ovome trenutku:

početna cijena od 109,xx kn na javnoj dražbi
cijena od 141 kn na burzi

Sve ostalo su špekulacije. Treba reći i kako za ovu dražbu ne zna baš previše ljudi, jer se vijest još uvijek nije pojavila u medijima. Mislim to u smislu utjecaja vijesti na cijenu dionice.

Ako je ADPL podcijenjena, zbog čega je početna cijena procijenjena na 109,xx kuna, to je pitanje dana…
[/quote]
lebowski
leba ti ne pravi se glup.
ok?
Nisi od jucer na burzi , pa prema tome ne vrijeđaj ni svoju a ni tuđu inteligenciju..
aj živio

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja sam je dao u prvom postu . Koja je Vaša PRAVA informacija ?

Nažalost nije public

izgleda da je bliže pubic…. [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ajde ne meljite gluposti svi skupa.

Kao prvo za Prevent i da će prodavati svoje dionice na burzi se zna najmanje 4 mjeseca!

Jedno je znati da će se prodavati na burzi, a drugo je znati po kojoj će se početnoj cijeni prodavati. Ta, važnija informacija, poznata je tek danas.

Kao drugo da se nece pronaci ponudac za paket od Preventa je najveca glupost koju sam procitao tako da drugi krug mozete zaboraviti

Ta mogućnost postoji i treba je ukalkulirati u odluku o investiranju u ADPL. Mislite li da će u prvom krugu prodaje biti najmanje dva ponuđača koji će ponuditi više od 30% premije na početnu cijenu? Čak i ako mislite, zašto je onda DANAS kupovati po takvoj cijeni?


Zakljucno

Ako jos netko misli da u narednih godinu dana ne treba imat ovo dionicu u portfelju neka promjeni zanimanje ili hobi

Po kojoj cijeni i zašto?


izgleda da je bliže pubic…. [lol]

kolega ILI-ILI, da li ja to osjećam neku ljutnju ili ….

Kolega lebowski,

Ako Vi i ja neznamo kolika ce biti cijena, ne znaci da netko drugi nezna a burza to najvljuje vrlo vrlo jasno jer ako se ne varam drugi put dolazi do 143 i tu prodaj krece dosta agresivnije.
Za to postoji razlog.

Nadalje ja nakon izvjestaja, i ako ga bude, kratim, sada mi ne pada na pamet kupovati dionicu tako da bas ne kuzim vasu recenicu!

Sam kolega, problem je onima, a siguran sam do to Vi niste, koji su kupovali ovo dionicu preko 130 kuna ili mozda podebljavali poziciju tako da im je sada prosjek 130. Meni sigurno nije jer ja sam kao sto sam rekao adpl uzima jos ispoda 90, prije 4 mjeseca i to iskljucivo zbog dobiti, prihoda, amortizacije a bogami i zato kaj neko mora uzet tih 26% od Preventa.

Ti bi mogli porazmislit o drugom hobi jer im to posao nije sigurno.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close