ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

meni je cudno da do hlađenje mašine nije došlo i prije, ipak je danas bio dan D i za gorivo, pa tako i za sve ostalo. Ipak smo prosli pre barijere i treba malo uživati u pogledu…, a za to se treba malo vracati i prema zemlji, sve u svemu [thumbsup]

Ma jel ovo na 6. mjestu stvarno PBZ Invest?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ma jel ovo na 6. mjestu stvarno PBZ Invest?

Nino i ja smo se sporili oko toga i Nino je dokazao da ti jeste PBZ Invest. Barem je bio do zadnje skupstine.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ma jel ovo na 6. mjestu stvarno PBZ Invest?

Nino i ja smo se sporili oko toga i Nino je dokazao da ti jeste PBZ Invest. Barem je bio do zadnje skupstine.
[/quote]
Trejdaju ko Lopina, a ne investicijsko društvo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Šta kaže tehnička za AD Plastik? Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




Ma jel ovo na 6. mjestu stvarno PBZ Invest?

Nino i ja smo se sporili oko toga i Nino je dokazao da ti jeste PBZ Invest. Barem je bio do zadnje skupstine.
[/quote]
Trejdaju ko Lopina, a ne investicijsko društvo!
[/quote]

Lopina je postao globalni investicijski trend.

You are fast or you are fast food.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kupnja lagano diže ljestvicu!

manje je više, a više još više

… pa se trguje 2,47% niže nego u petak. [embarass]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


… pa se trguje 2,47% niže nego u petak. [embarass]

…bez brige Crobex se okreće… [wink]

..koliko vidim najveći kandidati za ulazak u Crobex su Belje, Ingra, AD Plastika i Đuro Đaković….LRH nešto uzima maha ali se nadam da nas neće preteći u zadnjim metrima…a i koliko vidim ima par kandidata koji bi mogli izletit….biti će ovo zanimljiva veljača…


..koliko vidim najveći kandidati za ulazak u Crobex su Belje, Ingra, AD Plastika i Đuro Đaković….LRH nešto uzima maha ali se nadam da nas neće preteći u zadnjim metrima…a i koliko vidim ima par kandidata koji bi mogli izletit….biti će ovo zanimljiva veljača…

Baš se vidi da si "od jučer" na burzi… [lol]
Ali gledaj to s pozitivne strane: jedan konkurent manje ADPL-u za ulazak u Index! [lol] [thumbsup] [lol] [thumbsup]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Ovdje tek slijedi boom cijene, jer kada se izbaci godišnji izvještaj, fundamenti tvrtke će izgledati na ovim cijenama zaista jeftino.
A kada se to uspored sa peer grupom, situacija je još bolja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close