ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 12:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,90
149.846
11,616
12,80
12,90
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a, šta je ovo ?? Nigdje nikog…. Nije valjda da su svi prodali [lol]

Malo crvenila pa svi odu… [bye]

Tu sam ,na braniku

evo vam jedan graf od prije cca 3 mjeseca…target od 150 kn nije dosegnut, no doslo je blizu ..nadam se da su mnogi zaradili…

mpguc povratak na cca 120 kn pa napad na 160

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pobjegli svi u Validus :))

manje je više, a više još više

kad ćemo na "prave" razine ??




Sve 5 kolege, al pogledajte oscilatore na 90 % dionica, očekujem jaču korekciju drugi tjedan!

[undecid]


Da znam, teško je biti u kešu a na ZSE je malo toga vrijedno za kupiti. Zato će sljedeći tjedan pokazati prave vrijednosti [thumbsup]
[/quote]

Moguće, al opreza nikad dosta.
[/quote]

Nadam se da dio forumaša i posluša katkad kakvu indirektnu sugestiju!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Zanimljiva rovovska bitka 132-138 🙂

izgleda da sad bitka prelazi u podzemlje (prema 120 kn) [rolleyes]

mislim da će fondovi uskoro prepoznat priliku za ulaz ….


izgleda da sad
bitka prelazi u podzemlje (prema 120 kn) [rolleyes]

ma kakvi to izlazi ekipa koja panicari koja se nakrcala prosli tjedan po 130 ili vise pa sada rade kind of stop loss……ja dokupio +500 na 130kn

...

Kolege ne drukajte – ima nas još koji čekamo da se dopunimo sa plastikom

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

… isuse ljudi kaj vama jos nije dosta tih pizdarija i pisanja ovakvih gluposti pa tko ne vidi da dionica mora nazad na 12x,xx kuna da se konsolidira i nastavi rast, taj nek se ode bavit se krumiprima jer ovaj forum postaje stvarno smjesan.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


… isuse ljudi kaj vama jos nije dosta tih pizdarija i pisanja ovakvih gluposti pa tko ne vidi da dionica mora nazad na 12x,xx kuna da se konsolidira i nastavi rast, taj nek se ode bavit se krumiprima jer ovaj forum postaje stvarno smjesan.

U potpunosti se slažem. Ona današnja navlačenja na kupnju bila su legendarna a vidjelo se da se ide ispod 130. Čemu forsirati, uvijek se stigne ući nazad kad se potvrdi trend.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close