ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupaca moze biti puno, a moze i samo jedan. To je stecaj kao i svaki drugi. Drazba za paket, prvi, drugi, treci put i prodano najboljem ponudjacu. Nece u bescjenje vec najboljem ponudjacu pa makar i ispod cijene. [smiley]

Nije bolest sve što boli

Ispricavam se kolega Plavi, na brzinu sam citao taj cijeli clanak.

Nije bolest sve što boli

No dobro – vi koji ste prodali možete sada plakati i dijeliti jedinice. Ili pak na dražbi ponuditi nižu cijenu i nadati se da bude prihvaćena [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Mislim da bi najbolje bilo da se "udruzimo", uf to nesmijemo, i napucamo cijenu barem na 2000kn pa nek onda daju ponudu. [smiley]

Nije bolest sve što boli

Koliko nas je ostalo ,pitam se pitam……

Kupnja se povlači, a na prodaji je nervoza…

...

Zašto bi bila nervoza uz sve okolnosti o kojima se posljednjih dana pričalo?! Lagano zatišje pred buru!

manje je više, a više još više


Kupnja se povlači, a na prodaji je nervoza…

Koji ne vjeruju treba da otpadnu. Pa nije svima na burzi domet trgovanja dva radna dana.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Koji ne vjeruju treba da otpadnu. Pa nije svima na burzi domet trgovanja dva radna dana.

Pa slazem se….Meni je samo zao sto nisam prodao jucer i sada kupio vise dionica za iste novce na 132….im still in for a looong time :)…

BTW Malo gledajuci naloge ovo mi se cini kao pokusaj iskrcavanja 2-3 manja ulagaca

...

Zanimljiva rovovska bitka 132-138 🙂

Od kada je počelo dizanje crobexa, dionica je odradila dvadesetak posto laganog, kontinuiranog rasta.
S obzirom na dosadašnju fundamentalnu podcjenjenost, ogroman porast likvidnosti na tržištu,
te najavljene poslovne rezultate tvrtke, ovdje imamo prostora za još puno više i to u kratkom
vremenskom periodu.
Na ovoj razini ne očekujem neke veće korekcije cijena.


Zanimljiva rovovska bitka 132-138 🙂

Samo di su rovovi……

New Report

Close