ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Neko se želi silno želi iskrcat a kupnja se prilično spustila, al on s 5 dionica diže kupnju na 136,4o kn
[bye]

Ne znam kako ikoga može čuditi ovakva simbolična korekcija, tj. kapitalizacija dobiti, nakon ovako solidno odrađenog rasta.


[Ne znam kako ikoga može čuditi ovakva simbolična korekcija, tj. kapitalizacija dobiti, nakon ovako solidno odrađenog rasta.

Strpljenja , današnje ludilo na INI proizvodi likvidnost koja mora otići i u ADPL , jer nema puno boljih odredišta.

Sve 5 kolege, al pogledajte oscilatore na 90 % dionica, očekujem jaču korekciju drugi tjedan!

[undecid]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Sve 5 kolege, al pogledajte oscilatore na 90 % dionica, očekujem jaču korekciju drugi tjedan!

[undecid]


Da znam, teško je biti u kešu a na ZSE je malo toga vrijedno za kupiti. Zato će sljedeći tjedan pokazati prave vrijednosti [thumbsup]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Sve 5 kolege, al pogledajte oscilatore na 90 % dionica, očekujem jaču korekciju drugi tjedan!

[undecid]


Da znam, teško je biti u kešu a na ZSE je malo toga vrijedno za kupiti. Zato će sljedeći tjedan pokazati prave vrijednosti [thumbsup]
[/quote]

Moguće, al opreza nikad dosta.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Neko se želi silno želi iskrcat a kupnja se prilično spustila, al on s 5 dionica diže kupnju na 136,4o kn
[bye]

Ne znam kako ikoga može čuditi ovakva simbolična korekcija, tj. kapitalizacija dobiti, nakon ovako solidno odrađenog rasta.
[/quote]
[thumbsup]




Neko se želi silno želi iskrcat a kupnja se prilično spustila, al on s 5 dionica diže kupnju na 136,4o kn
[bye]

Ne znam kako ikoga može čuditi ovakva simbolična korekcija, tj. kapitalizacija dobiti, nakon ovako solidno odrađenog rasta.
[/quote]
[thumbsup]
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/vjerovnicima-preventa-62-milijuna-eura,102895.html
LJUBLJANA – Prijavljena potraživanja ukupno 288 vjerovnika sloveskog Prevent Globala iznose 69,9 milijuna eura, a stečajni je upravitelj Boris Kastivnik priznao potraživanja u vrijednosti od 62 milijuna eura.

Drugi dioničar AD Plastika, raspetljava se situacija.
U AD Plastiku bi svoj udjel mogli utržiti za 25-30 mil. eura ukoliko bi bila neka premija na tržišnu cijenu.

Štednja je mudrost trošenja.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ako Rusi u stečajnom postupku kupe dionice Preventa morat će dati javnu ponudu.Dakle, ako daju određenu premiju na dionice Preventa po istoj cijeni moraju dati i javnu ponudu. Možda uprava ima informacije o eventualnoj budućoj ponudi Rusa.

Poslovni rezultati za ovu godinu su odlični kao i najave za sljedeću,ali mislim da to nije dovoljan razlog da kompletna uprava kupuje dionice na relativno visokoj cjenovnoj razini.

***bravo bookmaker, konačno da je netko skužio [thumbsup] ovdje će teći med i mlijeko(zaboravih tko je autor te slatke poštapalice) [cool]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Ako Rusi u stečajnom postupku kupe dionice Preventa morat će dati javnu ponudu.Dakle, ako daju određenu premiju na dionice Preventa po istoj cijeni moraju dati i javnu ponudu. Možda uprava ima informacije o eventualnoj budućoj ponudi Rusa.

Poslovni rezultati za ovu godinu su odlični kao i najave za sljedeću,ali mislim da to nije dovoljan razlog da kompletna uprava kupuje dionice na relativno visokoj cjenovnoj razini.

1) Fizička ili pravna osoba obvezna je objaviti ponudu za preuzimanje kad neposredno ili posredno, samostalno ili djelujući zajednički, stekne dionice s pravom glasa ciljnog društva, tako da, zajedno s dionicama koje je već stekla, prijeđe prag od 25% dionica s pravom glasa ciljnog društva (kontrolni prag).
(2) Nakon što je prešla kontrolni prag i objavila ponudu za preuzimanje, fizička ili pravna osoba obvezna je objaviti ponudu za preuzimanje kada, samostalno ili djelujući zajednički, neposrednim ili posrednim stjecanjem dionica s pravom glasa ciljnog društva poveća postotak prava glasa za više od 10% (dodatni prag).
(3) Iznimno od odredbe iz stavka 2. ovoga članka, ponudu za preuzimanje obvezna je objaviti fizička ili pravna osoba, koja nakon ponude za preuzimanje, samostalno ili djelujući zajednički, neposrednim ili posrednim stjecanjem dionica s pravom glasa ciljnog društva poveća postotak prava glasa za manje od 10%, ako tim stjecanjem prelazi prag od 75% prava glasa (konačni prag).
(4) Obvezu objavljivanja ponude za preuzimanje, u slučaju daljnjeg stjecanja dionica s pravom glasa ciljnog društva, nema fizička ili pravna osoba koja:
1. je ponudu za preuzimanje objavila sukladno odredbi stavka 2. ovoga članka,
2. nakon ponude za preuzimanje, objavljene sukladno odredbi stavka 1. i/ili 2. ovoga članka, drži najmanje 75% prava glasa,
3. je ponudu za preuzimanje objavila sukladno odredbi članka 14. stavka 3. ovoga Zakona.
(5) Fizička ili pravna osoba, kojoj je, sukladno odredbama ovog članka, nastala obveza objavljivanja ponude za preuzimanje, obvez­na je, bez odgode, o nastanku obveze dostaviti obavijest Agenciji, ciljnom društvu, burzi i uređenom javnom tržištu na kojem je odobreno trgovanje dionicama ciljnog društva, te istu bez odgode objaviti.
(6) Posrednim stjecanjem dionica s pravom glasa, u smislu ovog članka, smatrat će se stjecanje kontrole u smislu članka 5. stavka 4. ovoga Zakona.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close