ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kada bi mogli očekivati da ADPL uđe u CROBEX? Prema prometu zadovoljava kriterije…
Vjerujem da će to dodatno povecati likvidnost ali i cijenu dionice…

Hvala



@savage

i za takav post dobiješ jednicu?! stvarno mi neki likovi nisu jasni.
probili smo fibo otpor na cca 132, a idući je na cca 163 i to fibo 50% pa mislim da ćemo se tu malo odbiti. [thumbsup]

a tko se više brine oko ocjena na forumu :). prodao sam čisto zato jer je u 8 radnih dana narasla sa 110 na praktički 140, a k tome kupnja mi se čini (pre)dobro strateški raspoređena. naravno, vrlo je lako moguće da griješim…



@savage

i za takav post dobiješ jednicu?! stvarno mi neki likovi nisu jasni.
probili smo fibo otpor na cca 132, a idući je na cca 163 i to fibo 50% pa mislim da ćemo se tu malo odbiti. [thumbsup]

ja ne prodajem dok kupci ovako žedno i željno skidaju prodaju. ovdje će se tek odigrati nešto veliko jer kupuje uprava koja ima inside info

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

nema greške kad se proda s + [thumbsup]

Nakratko vas pozdravljam 110 – 135. Super. Živio ADPL.

Show me the Money!

A šta ako zatvori ispod 132?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


A šta ako zatvori ispod 132?

već je sad ispod prosječne. sutra crobi raste, pa neće valjda jedino plastika biti u minusu?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


A šta ako zatvori ispod 132?

To bi bilo super, prodao sam danas INU i već imam nalog za dokup otvoren iznad 130 kn [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Tko je danas slušao Poslovni tjedan na HR1 – taj kupuje. Oni koji nisu slušali govor čelnog čovjeka tvrtke o poslovnim rezultatima 2010 i procjene AD Plastike za 2011. – oni prodaju

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

može li ukratko, inače nisam kratio prometi upućuju da se tu nešto događa a s obzirom da ide u crobex morat će kupovat i OTP INDEKSNI tako da smatram da to mora još gore


A šta ako zatvori ispod 132?

danas si prodao, valjda i zaradio pri tome, pa imaj makar malo dostojanstva [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


može li ukratko, inače nisam kratio prometi upućuju da se tu nešto događa a s obzirom da ide u crobex morat će kupovat i OTP INDEKSNI tako da smatram da to mora još gore

Govorio je Tolić. Snimka je na internetskim stranicama Hrvatskog radija, emisije na zahtjev. Prilog o AD plastici počinje točno u 35-oj minuti.

Očekivana dobit za 2010. godinu iznosi 45 milijuna kuna. Iduće godine 50 mil kn. Sve je divno, krasno i bajno, 90% izvoz.

Zna li netko što je sa zemljištem u Makarskoj? Je li iznajmljeno, prodano ili zjapi prazno?

New Report

Close