ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neznam baš.
Meni se čini da se lagano iskrcava i da slijedi mala korekcija pa tek onda rast prema 150

par zadnjih postova uglednih forumaša mi nekako ne zvuče na dobro. više sam za ovu tvrdnju od kolege Hrca01

manje je više, a više još više

http://www.youtube.com/watch?v=a5mE1B0A6tg

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

mala korekcija do 120 kuna mi jako jako pase.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kaj je naj gore i ja je molim samo kaj me strase ovi udri po asku tipovi pa dok ide ide

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Uf… lijepo smo potegnuli zadnjih par minuta… prva prodaja je na 137,00kn…

S jedne strane mi je drago a sa druge i nije jer se nisam ukrcao koliko sam planirao…

zadnja transakcija prije sat vremena [yawn]

ovdje se samo čeka da netko raspuca preko 140.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Hm, na temi se značajno smanjilo pisanje ,što jasno govori da nas je dio kolega napustija i rasproda dionicu! Sad napokon možemo ,još jače povuć.


ovdje se samo čeka da netko raspuca preko 140.

čim se čeka znači da nešto nije u redu :). Ja se kockam pa sam prodao po 137,xx. IMO ili ide na 159 ili pada na 120 uz neizbježnu rasprodaju onih koji su zadnjih par dana kupovali. Naravno da se sada nadam ovom drugom scenariju, ali zarada od 50% cca 3 mjeseca me trenutno zadovoljila. Ako krene gore sretno imaocima, ako krene korekcija evo mene opet.


Hm, na temi se značajno smanjilo pisanje ,što jasno govori da nas je dio kolega napustija i rasproda dionicu! Sad napokon možemo ,još jače povuć.

Ah netko ode netko dode, recimo ja dosao u klub ADPL po cca 130kn ulaznoj :)…vec mi se sad isplatilo ulaziti

...

@savage
i za takav post dobiješ jednicu?! stvarno mi neki likovi nisu jasni.
probili smo fibo otpor na cca 132, a idući je na cca 163 i to fibo 50% pa mislim da ćemo se tu malo odbiti. [thumbsup]

New Report

Close