ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



što volim kad oni koji nisu imali adpl dijele jedinici i kipe od ljubomore…

hihihihihi

nazalost zavist je ovdje vrlo učestala 🙁

[/quote]30.12.10. | 13:44 vodoinst | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1712 | ignoriraj korisnika | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 23.02.2006.

ocjena poruke
21%
zajednica –
moderatori
DELUX
DELUX- maaalo adpl

– još adpl ( ostalo još 50%)
Kad se i toga riješiš plakati ćeš za propuštenom dobiti (al će tvoj broker biti jako zadovoljan tobom)

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Kako smo danas uhvatili zalet, sutra ćemo ova dva soma razbucat za zajutrak. [thumbsup]


Eto, sad nam je jasno zašto su članovi uprave tako masovno kupovali po cijeni oko 116 kn… nadajmo se da je ovo samo početak! [smiley]

Mislim da ste pomiješali uzrok i posljedicu kolega.. sad cijena raste jer su članovi uprave masovno kupovali, a zašto su kupovali javnost još ne zna, al trlja ruke u iščekivanju.. i da, nadamo se da je ovo samo početak. [thumbsup]

A ja svoje prodao [cry] , ali sa 35% zarade [smiley]…………



Eto, sad nam je jasno zašto su članovi uprave tako masovno kupovali po cijeni oko 116 kn… nadajmo se da je ovo samo početak! [smiley]

Mislim da ste pomiješali uzrok i posljedicu kolega.. sad cijena raste jer su članovi uprave masovno kupovali, a zašto su kupovali javnost još ne zna, al trlja ruke u iščekivanju.. i da, nadamo se da je ovo samo početak. [thumbsup]
[/quote]

Trenutno mi je bitan samo rezultat, te kratkoročne posljedice, a to je rast… [smiley]
A, što se tiče uzroka… u to ne ulazim, jer nemam pojma. Možemo mi ovdje na forumu nabadati teorije, no činjenica je da nitko od nas nema pojma! [cry]
Oni koji pak znaju nešto, zasigurno neće s nama malima podijeliti… [angry]



Trenutno mi je bitan samo rezultat, te kratkoročne posljedice, a to je rast… [smiley]
A, što se tiče uzroka… u to ne ulazim, jer nemam pojma. Možemo mi ovdje na forumu nabadati teorije, no činjenica je da nitko od nas nema pojma! [cry]
Oni koji pak znaju nešto, zasigurno neće s nama malima podijeliti… [angry]
[/quote]

Rezltati poslovanja najboljih u zadnjih 10 godina i čudite se zašto nešto raste te zašto uprava kupuje.

Rubalj u odnosu na euro dosta je bio(ove godine) na većim razinama u odnosu na prosjek prošlih godina. Pozitivna tečajna razlika iz poslovanja, najave za buduće poslovanje u Rusiji su iznad očekivanja te postoji mogućnost da počnu u Srbiji raditi.
U Zagrebu se radi za revoz te imaju posla i previše.

Štednja je mudrost trošenja.

Još je bitno samo jeli PBZ prestao prodavati .

Ako nije, zašto nije .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Imam par stotina ovih hartija.
kupovano na 104, 112 i 115
pa da se malo javim
ocekujem jako dobro poslovanje u 2011 i sukladno tome operativnu dobit od cca 100-140 milja kuna i hartiju na 180-200 kuna.

ne izlazim prije toga.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pita me prijatelj sinoć: Prodao sam INU, gdje bi bilo dobro da malo uložim para? Ja k’o iz topa – ADPL!!!

manje je više, a više još više

AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe

4.1.2011 9:19:46

Pomoćnik člana Uprave AD PLASTIK d.d., g. Marijo Grgurinović, stekao je dana 31.12.2010. 640 dionica Društva kupnjom preko Zagrebačke burze.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33609

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe

4.1.2011 9:19:46

Pomoćnik člana Uprave AD PLASTIK d.d., g. Marijo Grgurinović, stekao je dana 31.12.2010. 640 dionica Društva kupnjom preko Zagrebačke burze.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33609

Oćito da imaju razlog mahnito skupljat – razlog? – vidjet ćemo uskoro.. [thumbsup]

mogla bi plastik fantastik i u crobex na sljedecoj reviziji…pogledajte promete

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close