ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 21:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

odeeeeeeeeee 5000 somica………

Uh kako se lupa po asku [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Uh koji gadan osjećaj [cool]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

kako bi sad bilo dobro da neko zrtvuje malo para i odvali do jedno 130

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

123 zadnja
AIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Eto, sad nam je jasno zašto su članovi uprave tako masovno kupovali po cijeni oko 116 kn… nadajmo se da je ovo samo početak! [smiley]


123 zadnja
AIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAA

kaj se veseliš zato jer si prerano prodao?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



123 zadnja
AIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAA

kaj se veseliš zato jer si prerano prodao?
[/quote]
kolega kako se ne bih veselio…
imam jos podosta ove dionice
a dio sam prodao jer sam procjenio da tako treba…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Razguli !

…i sutra-prekosutra nek se još koji milijunćić iz INE prelije k nama i ja happy ko prase u blatu.. [lol]

što volim kad oni koji nisu imali adpl dijele jedinici i kipe od ljubomore…

hihihihihi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


što volim kad oni koji nisu imali adpl dijele jedinici i kipe od ljubomore…

hihihihihi

nazalost zavist je ovdje vrlo učestala 🙁

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

New Report

Close