ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,90
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mislim da ova dionica više nema izgleda zaroniti ispod 100! i ja bih još malo dokupio, ali…

ma kolega pofuk ja sam tu odavno ne brinite ne cekam kineze vise su mi rusi zapeli za oko. a cijena mi cist fajn posto imam jako nizak ulaz, al za sada bogme ne kupujem ili bum prodaval kad probije 115, ili bum kupoval kad padne ispod 100, tak da bude transparentno kaj radim

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


ma kolega pofuk ja sam tu odavno ne brinite ne cekam kineze vise su mi rusi zapeli za oko. a cijena mi cist fajn posto imam jako nizak ulaz, al za sada bogme ne kupujem ili bum prodaval kad probije 115, ili bum kupoval kad padne ispod 100, tak da bude transparentno kaj radim

koliiki Vam je ulaz ako nije bed da nam kazete????
hvala
pofuk



ma kolega pofuk ja sam tu odavno ne brinite ne cekam kineze vise su mi rusi zapeli za oko. a cijena mi cist fajn posto imam jako nizak ulaz, al za sada bogme ne kupujem ili bum prodaval kad probije 115, ili bum kupoval kad padne ispod 100, tak da bude transparentno kaj radim

koliiki Vam je ulaz ako nije bed da nam kazete????
hvala
pofuk
[/quote]

Pošto zg28 šuti, javio se gospon Boban danas vezano za ulaz

AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe

17.12.2010 9:27:21

Predsjednik Uprave AD PLASTIK d.d., g. Josip Boban, dana 16.12.2010. stekao je 1.822 dionice Društva, kupnjom preko Zagrebačke burze.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=54390

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe

17.12.2010 9:27:21

Predsjednik Uprave AD PLASTIK d.d., g. Josip Boban, dana 16.12.2010. stekao je 1.822 dionice Društva, kupnjom preko Zagrebačke burze.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=54390


molim bez drukanja……
hvala
pofuk




ma kolega pofuk ja sam tu odavno ne brinite ne cekam kineze vise su mi rusi zapeli za oko. a cijena mi cist fajn posto imam jako nizak ulaz, al za sada bogme ne kupujem ili bum prodaval kad probije 115, ili bum kupoval kad padne ispod 100, tak da bude transparentno kaj radim

koliiki Vam je ulaz ako nije bed da nam kazete????
hvala
pofuk
[/quote]

Pošto zg28 šuti, javio se gospon Boban danas vezano za ulaz
[/quote]
oh…hvala bogu sto me je jedan forumas neki dan smirio jer sam ga pito zakaj forumasi prodaju jer sam i ja htio ovu sicu kaj imam da budem u ekipi i da se ponasam u skladu kak se zajednica ponasa
pofuk

sa vise nema onog kaj je provirivo na prodaji
pofuk

Pofuk , ti si legenda! Ajmo oplest do lipe sve u ADPL pa kud puklo da puklo! Bit čemo na kruhu i vodi a onda na med,mlijeko i naravno janjetinu!
Pozdrav



ma kolega pofuk ja sam tu odavno ne brinite ne cekam kineze vise su mi rusi zapeli za oko. a cijena mi cist fajn posto imam jako nizak ulaz, al za sada bogme ne kupujem ili bum prodaval kad probije 115, ili bum kupoval kad padne ispod 100, tak da bude transparentno kaj radim

koliiki Vam je ulaz ako nije bed da nam kazete????
hvala
pofuk
[/quote]
kak mozete to tak pitat????
ko da zensku pitate kolko ima kila i jel bolja od vina godista 1956???
ne kontam…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ulazio i to po 30% na 65.xx i na 90.xx i na nekih 91.xx. Taj dio ne diram i stvarno cekam neko rjesenje oko Preventa a nakon toga bumo vidli kaj bumo dalje,

Gospon Pofuk sorry na ksanom javljanju!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0N9gpj1b4cPsnh37lRfs1A==.pdf

opla, i direktor kupio 2 soma dionica na berzi. [kiss]
ide to AP AP [yawn]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close