ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kaj znace ovi nalozi po 88 kom na kupnji’??
pofuk


kaj znace ovi nalozi po 88 kom na kupnji’??
pofuk

Možda cijenu idučih dana



kaj znace ovi nalozi po 88 kom na kupnji’??
pofuk

Možda cijenu idučih dana
[/quote]
znaci to ide dole???
pofuk




kaj znace ovi nalozi po 88 kom na kupnji’??
pofuk

Možda cijenu idučih dana
[/quote]
znaci to ide dole???
pofuk
[/quote]

Gospodine pofuk (malo slovo?)

divim se vašoj providnošću glede kretanja cijene dionice ADPL, tim tragom danas sam bio odvažan pa prodao do kraja ADPL.

THX

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koji glumac danas prvo stavi na kupnju 2000 kom ,zatim nestane pa onda se pojavi na prodaji? Mislim da je to isti tip ? Nema šta stvorio likvidnost. Zanima me hoću li ga ujutro vidjeti?

Promet danas do haja. Sve po cc 110kn se krcalo. Skidalo sa prodaje. [embarass]

Tko mi može potvrdit glasine da uprava (koja je krcata dionicama ADPL) traži puno veču dividendu?





kaj znace ovi nalozi po 88 kom na kupnji’??
pofuk

Možda cijenu idučih dana
[/quote]
znaci to ide dole???
pofuk
[/quote]

Gospodine pofuk (malo slovo?)

divim se vašoj providnošću glede kretanja cijene dionice ADPL, tim tragom danas sam bio odvažan pa prodao do kraja ADPL.

THX

[/quote]
pa neznam iskreno…ja nisam prodo….valda onda ide dole…….fakat neznam…nemojte mene nis pitati …….ali bez obzira da li je ko prodo ili ne mora se priznati da ova firma fakat dobro radi
pofuk
p.s. znaci Vi ste prodali,sad sam se cuk sa jos par malih ulagaca koji su prodali……pa ko je onda danas onako tuko po aku na 110????……da nije to tukla ekipa sa lkpc???
pofuk

Nisu, oni su tukli kolko se cini po lkpc ali po bidu

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

ja recimo i u jednoj i u drugoj ali nisam tuko niti kupnju niti prodaju

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

ja recimo i u jednoj i u drugoj ali nisam tuko niti kupnju niti prodaju


pa kud ste isli u ovu dionicu?????
sad mi je javio jedan tip da u adplastici nis od kineza…..nece je kinezi preuzeti
pofuk


Koji glumac danas prvo stavi na kupnju 2000 kom ,zatim nestane pa onda se pojavi na prodaji? Mislim da je to isti tip ? Nema šta stvorio likvidnost. Zanima me hoću li ga ujutro vidjeti?

Promet danas do haja. Sve po cc 110kn se krcalo. Skidalo sa prodaje. [embarass]


a najbolji su mi bili onda dvojica kaj su se danas nabidavali sa 88 kom……nisam mogo verovati
pofuk






kaj znace ovi nalozi po 88 kom na kupnji’??
pofuk

Možda cijenu idučih dana
[/quote]
znaci to ide dole???
pofuk
[/quote]

Gospodine pofuk (malo slovo?)

divim se vašoj providnošću glede kretanja cijene dionice ADPL, tim tragom danas sam bio odvažan pa prodao do kraja ADPL.

THX

[/quote]
pa neznam iskreno…ja nisam prodo….valda onda ide dole…….fakat neznam…nemojte mene nis pitati …….ali bez obzira da li je ko prodo ili ne mora se priznati da ova firma fakat dobro radi
pofuk
p.s. znaci Vi ste prodali,sad sam se cuk sa jos par malih ulagaca koji su prodali……pa ko je onda danas onako tuko po aku na 110????……da nije to tukla ekipa sa lkpc???
pofuk

[/quote]

Takovam je to kolega pofuk, jedan dan udri po bidu drugi po asku, reče buzdovan od mojih udaranja boli me glava..

[rolleyes]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close