ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

AD PLASTIK dioničko društvo za proizvodnju dijelova i pribora za motorna vozila i proizvoda iz plastičnih masa, 21210 Solin, Matoševa 8, MB 3440494, (dalje: Društvo), dana 06. 12. 2010. izdaje slijedeće

P R I O P Ć E N J E
o otpuštanju dionica Društva od strane upućene osobe

Direktor ljudskih resursa, prava i organizacije Društva, g. Mladen Slovenec, dana 03. 12. 2010. otpustio je 524 (petstodvadesetčetiri) dionice Društva, oznake ADPL-R-A i to prodajom preko Zagrebačke burze.

Član Uprave
Ivica Tolić

AD PLASTIK dioničko društvo za proizvodnju dijelova i pribora za motorna vozila i proizvoda iz plastičnih masa, 21210 Solin, Matoševa 8, MB 3440494, (dalje: Društvo), dana 06. 12. 2010. izdaje slijedeće

P R I O P Ć E N J E
o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe

Pomoćnik člana Uprave Društva, g. Mario Grgurinović, dana 03. 12. 2010. stekao je 1.000 (tisuću) dionica Društva, te dana 06.12.2010. još 445 (četristočetrdesetpet) dionica Društva, oznake ADPL-R-A i to kupnjom preko Zagrebačke burze.

Član Uprave
Ivica Tolić

Mean people suck and nice people swallow!

rade promet [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

što je na kraju bilo s onom pričom oko preventa i stečaja te rasprodaje dionica. je li to na kraju riješeno?

Volkswagen otvara 50.000 radnih mjesta

Neznam jeste li gledali Auto motiv za vikend al jako lijep vijesti nam stižu iz Slovenija, Revoz radi punom parom a znamo da je AD Plastik glavni dobavljač unutrašnjosti Twinga. Ako tom nadodamo planove AD plastike vezano za Srbiju gdje će raditi za Fiat i veliko rusko tržište preko Avtovoza ovdje se može nadati jednoj jako lijepoj i uspješnjoj budućnosti.

Nažalost Hrvatsko tržište kapitala neće to prepoznati još neko vrijeme. Sad samo glasno razmišljam što bi bilo kad bi se AD Plastika jednog dana uvrstila na neku stranu Burzu tipa Londona.

hrvatsko tržište je tržište podcijenjenih dionica. to nas dugoročne ulagače još neko vrijeme može samo radovati. a šta ćeš kad sve ode gore?


hrvatsko tržište je tržište podcijenjenih dionica. to nas dugoročne ulagače još neko vrijeme može samo radovati. a šta ćeš kad sve ode gore?

Kolega bwana, ne bih se baš u potpunosti složio da je hrvatsko tržište – tržište podcjenjenih dionica… ima ih dosta, da ih sada pojedinačno ne imenujem, koje su i PRECIJENJENE… no, na žalost u našem slučaju, ADPL-R-A je i više nego li podcijenjena… rezultati i više nego li solidni s obzirom kakva su vremena, a interesa za ovakvu dionicu skoro da i nema gledajući dnevni promet… šteta…

e pa i to se mjenja 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ok to smo odradili , ajmo sad nazad na 98-99 od sutra please 😉


ok to smo odradili , ajmo sad nazad na 98-99 od sutra please 😉

…malo sutra. Prerano si prodao. Zar misliš da oni koji su u toj dionici nisu svjesni njenog potencijala?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



ok to smo odradili , ajmo sad nazad na 98-99 od sutra please 😉

…malo sutra. Prerano si prodao. Zar misliš da oni koji su u toj dionici nisu svjesni njenog potencijala?
[/quote]

Ma naravno, evo mene brzo nazad (nadam se) trebala mi lova za nešto drugo gdje sam mislio brže okrenuti,

New Report

Close