ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 21:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Očito su ona pisanja o najvećem rastu do sada malo ohladila situaciju…

Ne znam jeli tko prije pisao ali AD Plastik navodno seli iz Solina u Dugopolje. U godišnjem izvješću će najvjerovatnije raditi revalvorizacija tvornice.
Nakon čitavog procesa preseljenja tvornica u Solinu bi se trebala prodati radi se o jako atraktivnoj lokaciji!

ADPL tone kao kamen, uskoro bi mogao na 90 kn…a neki su se nedavno krcali i hvalili kupnjama na 105 kn…na 100 kn…. [bye]
AIHAAAAAAAAAAA

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


ADPL tone kao kamen, uskoro bi mogao na 90 kn…a neki su se nedavno krcali i hvalili kupnjama na 105 kn…na 100 kn…. [bye]
AIHAAAAAAAAAAA

evo kolega

ja sam svoje prodao po 113 prosjecno…
a sad opet kupujem
zato

AIIIIHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA

AIHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo i dokaza

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ajde sad stavi i dokaz da kupuješ pa da sve bude po ps-u

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


evo i dokaza

ovo je zanimljivo i pohvalno, ali kako tvoj program oznacava tvoje naloge na koloni koju pratis vidim da na ht-u, a za razliku od adpl stojis na prodaji i nema te nigdje na kupnji ?



evo i dokaza

ovo je zanimljivo i pohvalno, ali kako tvoj program oznacava tvoje naloge na koloni koju pratis vidim da na ht-u, a za razliku od adpl stojis na prodaji i nema te nigdje na kupnji ?
[/quote]
nema kolega…pa danas i jucer pokupovao dovoljni

evo imam ja jos naloga

uh pa svake 3 kune ide 150 komada na prodaju….

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

AIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHAAAAAAAAAA
opet kupio po 95-96 na dnu…
e sad, nemojte opet da ispadne da vam ja uvalim po najvišljoj cijeni…
Pudite pametni i odreditie kada je dobro kupit, a kada prodat

s poštovanjem i ulazite u znanje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Molio bih onoga po 96 da se vrati, nisam uzeo dovoljno.
Hvala na razumijevanju!
S poštovanjem!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ppa daj Delux kako ti ne dosadi? [rolleyes]


Ppa daj Delux kako ti ne dosadi? [rolleyes]

pa sta bi mi dosadilo…

pa da te neznalice samo trecinu prate sta radim i kako trgujem, mogle bi komotno zivit samo od burze

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close