ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ove tisucice na adpl IMHO ne zele kupiti, vec guraju cijenu gore
ja danas kupio nekaj sitno, prošlo po bidu

ja ne vjerujem u "guranje cijene" spustanje i pumpanje .
[tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012






evo ja kupujem 1500 kom po 100 kn
prodajte, jer vec sutra necu nzditi 100 kn vec 98

okitili te?
[/quote]
dobro procitaj post koji sam napisao to sam nudio taj dan
[/quote]

Kolega pripremate teren za ulazak na 91,2,3 pa onda idemo ponovo na 115,120 ili više.
Znate i gotovo ali mi se ipak ne sviđa Vaš stili pogotovo kada vidim tu njušku od lebanera,stavite neki cvjetić umjesto njega pa Vas možda i zavolim.
[/quote]
kolega, pa Jérôme Le Banner je moj omiljeni k1 borac…rad, krv, znoj…uspjeh neizbježan..a 91 tesko , moguce do 95

[/quote]
Ako vam je znanje o dionicama isto kao i o K1,onda bas i ne treba slusati vase savjete.
Pa svi znaju da le banner ne trenira kako spada vec godinama.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Br333

ni nikola tesla nije odavno živ pa njegovi inoviteti se ne zanemaruju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja čekam malo niže,meni je isto drag kao borac nije pi.kica ali nema mi ono nešto a i ne uklapa mi se u poslovni forum.Doduše takvi su ljudi uvijek sposobni poslovni ljudi(reketarenje,utjera dugova itd).


to sto se tebi uklapa ili ne uklapa , kaj ja tu mogu [kiss]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ajde napokon pala ispod 100


Br333

ni nikola tesla nije odavno živ pa njegovi inoviteti se ne zanemaruju


hahahahahah kaj je je

Uglavnom bez te iz ADPL-a tu se sprema kao 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


kad se završi rasprodaja…možda i bude….kad se povećava volumen trgovanja neke dionice uz pad cijene to nije dobra prilika za kupnju….kad cijena uz veći promet pređe 95 kuna tad se već može razmišljati o kupnji.

znaci sad bi bilo dobro vrijeme da se udje???
pofuk



kad se završi rasprodaja…možda i bude….kad se povećava volumen trgovanja neke dionice uz pad cijene to nije dobra prilika za kupnju….kad cijena uz veći promet pređe 95 kuna tad se već može razmišljati o kupnji.

znaci sad bi bilo dobro vrijeme da se udje???
pofuk
[/quote]
[lol] post iz naftalina.. a tako aktualan.. genijalno.. kolega je, čini se, vidio stvari.. mada vjerojatno nije bio svjestan toga.. svaka čast, kolega pofuk

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




kad se završi rasprodaja…možda i bude….kad se povećava volumen trgovanja neke dionice uz pad cijene to nije dobra prilika za kupnju….kad cijena uz veći promet pređe 95 kuna tad se već može razmišljati o kupnji.

znaci sad bi bilo dobro vrijeme da se udje???
pofuk
[/quote]
[lol] post iz naftalina.. a tako aktualan.. genijalno.. kolega je, čini se, vidio stvari.. mada vjerojatno nije bio svjestan toga.. svaka čast, kolega pofuk
[/quote]
….hm…iskreno ni sam nisam pametan……bio sam sa jednim starim i iskusnim forumasem na kafi i on mi je rekel da doticni forumas svasta vidi i pitaj boga da li je svjestan sto vidi…..medjutim sad sam cito neke njegove postove i na drugim dionicama i stvarno mi se cini da taj zimzeljen ili kak se vec zove ima 6.čulo….pa covek na nekim zemama je 3 do 4 godine pogodio unaprijed kaj ce se desavati
pofuk

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/bruderle-njemacka-zeli-u-hrvatskoj-ulagati-u-energetiku-i-industriju-auto-dijelova,98547.html [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


http://www.poslovni.hr/vijesti/renault-i-nissan-u-pregovorima-o-preuzimanju-ruskog-avtovaza-162758.aspx

Evo na poslovnom, ovi linkovi koji su postani na engleskom.

Ghosn očekuje da će godišnje isporuke u Rusiji do 2015. godine dosegnuti 4 milijuna, a preuzimanjem Avtovaza namjerava preuzeti 40 posto tamošnjeg tržišta. Prodaja automobila u Rusiji u prošloj je godini potonula 50 posto, no vladine poticajne mjere imale su rezultat u 2010. pa brojni stručnjaci očekuju da bi tamošnje tržište do 2015. moglo nadmašiti njemačko, odnosno postati najveće u Europi.


http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:01QcFq_wtQsJ:en.rian.ru/business/20101119/161406603.html+nissan+autovaz&cd=2&hl=hr&ct=clnk&gl=hr
Izdvajam:
13:05 19/11/2010
© Nissan

Japan’s Nissan may buy 10 percent of Russia’s largest car maker AvtoVAZ in the first or second quarter of 2011 with cash, Sergei Chemezov, head of Russia’s state-owned hi-tech conglomerate Russian Technologies (Rostechnologii), which owns 25 percent of AvtoVAZ, said on Friday.

"Russian Technologies will sell four percent of its shares, and Troika Dialog will sell another six percent," Chemezov said. "(The deal) will take place in spring."

Troika Dialog, the Renault-Nissan alliance and Russian Technologies each hold 25 percent of AvtoVAZ.

MOSCOW, November 19 (RIA Novosti)

Štednja je mudrost trošenja.

prevedi prevedi brzo …..

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close